بهترین لابراتوار دندانسازی چه ویژگی هایی دارد

خصوصیات بهترین لابراتوار دندانسازی

بهترین لابراتوار دندانسازی
بهترین لابراتوار دندانسازی

انواع خدمات دندانسازی که به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می‌دهیم

دندان مصنوعی
Denture services

دندان مصنوعی

پروتزهای ایمپلنت
Implant prostheses

پروتزهای ایمپلنت

لمینت و زیبایی
Laminate and beauty

لمینت و زیبایی

خدمات دیجیتال
Digital services

خدمات دیجیتال

روکش و بریج
Cover and bridge

روکش و بریج

خدمات اسنپ اسمایل
Snap-Smile services

خدمات اسنپ اسمایل

تجهیزات
Equipment

تجهیزات

آیا نیاز به لابراتواری حرفه‌ای دارید؟

هم اکنون با ما تماس بگیرید
های دنت

بهترین لابراتوار دندانسازی چه ویژگی هایی دارد؟

شغل دندانسازی شغلی بسیار مهم و تاثیرگذار در جامعه امروز است. بهترین لابراتوار دندانسازی، لابراتواری است که بتواند به ‌خوبی به ساخت انواع متفاوت پروتزهای دندانی بپردازد و نیاز دندانپزشکان را به ‌طور کامل برطرف سازد. معمولاً ممکن است که چندین دندانساز در یک لابراتوار دندانسازی مشغول به کار شوند و در این زمینه به خدمت‌رسانی بپردازند.

به این ‌موضوع توجه داشته باشید که بهترین لابراتوار دندانسازی لابراتواری است که با پزشکان ماهری در ارتباط باشد و با پشتیبانی و تخصص پزشکان، پروتزهای مناسب را برای بیماران تهیه کند.

ما در این محتوا قصد داریم به ‌طور کامل در رابطه با ویژگی‌های بهترین لابراتوار دندانسازی صحبت کنیم همچنین مختصر بگوییم دندانساز کیست و شما چگونه می‌توانید از خدمات دندانسازی با کیفیت بهره ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر، به شما پیشنهاد می‌کنیم با ما همراه بمانید.

خدمات بهترین لابراتوار دندانسازی کدام ها هستند؟
خدمات بهترین لابراتوار دندانسازی کدام ها هستند؟

خدمات بهترین لابراتوار دندانسازی چه هستند؟

لابراتوار دندانسازی محلی است که با استفاده از تجهیزات گوناگون در آن انواع پروتز دندان ساخته می‌شوند و به دست بیماران می‌رسند.

لابراتوارها، به ‌صورت مستقیم با بیماران در تماس نیستند بلکه از طریق دندانپزشک و با توجه به دستور او انواع متفاوت پروتزها را برای بیماران می‌سازند.

بر خلاف تصور عمومی، در لابراتوارها هیچگونه درمانی روی دهان و دندان بیماران انجام نمی‌گیرد. اما این مورد در خصوص پروتزهای متحرک (دندان مصنوعی) یا روکش‌های دندان طلا مستثنی است و لابراتوارها می‌توانند در خصوص انجام ساخت دست دندان و یا همان دندان مصنوعی با مراجعین در ارتباط باشند و جالب است بدانید که عامه مردم دندانسازی را به همین دندانسازان پروتز متحرک کار می‌شناسند.

معمولاً برای تعیین اندازۀ فک بیمارها از انواع قالب‌گیری‌ها از دقت کم به دقت زیاد بهره گرفته می‌شود و در ادامه تبدیل به ماکت‌های گچی و یا در اصلاح تخصصی تبدیل به کَست می‌شود و نیازی به حضور بیمار و درگیر شدن او در این زمینه نیست.

هر لابراتوار دندانسازی می‌تواند با چندین و چند پزشک در ارتباط باشد و نیاز بیماران را در زمینه‌های گوناگون برطرف سازد. یا به صورت تخصصی در یک زمینه فعالیت داشته باشد. برای مثال بعضی از لابراتوارهای دندانسازی فقط پروتز متحرک یا همان دندان‌های مصنوعی می‌سازند، بعضی به پروتزهای ثابت که همان روکش و بریج‌های دندانی است، می‌پردازند و بعضی فقط روی پلاک‌های ارتودنسی کار می کنند، بعضی ایمپلنت و زیبایی و یا ترکیبی از دو یا چند تخصص از ساخت پروتزهای دندانی را انجام می‌دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به انواع دندان مصنوعی و انواع روکش دندان طلا بر روی دکمه‌های زیر کلیک کنید

بررسی وظایف دندانساز

یک دندانساز تجربی ماهر فردی است که تلاش می‌کند با استفاده از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه، پروتزهای مورد نیاز بیماران را بسازد. معمولاً این افراد اگر تخصص کافی داشته باشند، می‌توانند به ‌خوبی نیاز بیمار را تشخیص دهند و بهترین و باکیفیت‌ترین پروتز را برای او تهیه نمایند.

این دندانسازان تجربی در حقیقت برای دهه‌های قبل هستند که در آن زمان افراد تحصیل کرده در این رشته بسیار کم بود به همین علت افرادی که در دانشگاه تحصیل نکرده بودند به صورت تجربی در این زمینه شروع به فعالیت کردند. اگر چه بعضی از این افراد بسیار با مهارت و متخصص هستند اما انتخاب یک دندانساز تجربی باید در اولویت‌‌‌های بعدی قرار گیرد.

نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای استفاده از خدمات دندانپزشکی بهتر، به سراغ دندانپزشکی بروید که مطمئن هستید با بهترین دندانساز ارتباط دارد.

در این شرایط خیال شما از کیفیت پروتز تولید شده راحت خواهد بود. معمولاً یک دندانساز حرفه‌ای باید دارای مدرک کاردانی رشته تخصصی خود و چند سال تجربه کاری به ‌عنوان تکنسین و دانش فنی اثبات ‌شده داشته باشد تا بتواند به ‌خوبی نیاز بیمار را تشخیص دهد. معمولاً دندانپزشکان برای ساخت انواع پروتزها به صورت کتبی دستور کار می‌‌نویسند و تمام نیازهای مورد انتظار خود و بیمارشان را با دندانساز در میان می‌گذارند و با آن ارتباط می‌گیرند‌. در این نوشته کتبی انواع اطلاعات مهم برای مثال رنگ دندان‌ها، نحوه ساخت پروتز و به‌ طور کلی هدف دندانپزشک از ارتباط گرفتن با تکنسین دندانساز مشخص می‌شود.

با این نوشته کتبی، دندانساز می‌تواند راحت‌تر از تخصص خود بهره ببرد. اگر علاقه‌مند هستید که بیشتر راجع به اینکه دندانساز کیست بدانید بر روی دکمۀ زیر کلیک کنید.

دندانساز کیست و چه تفاوتی با دندانپزشک دارد؟

بررسی ویژگی‌های بهترین لابراتوار دندانسازی
بررسی ویژگی‌های بهترین لابراتوار دندانسازی

بررسی ویژگی‌ های بهترین لابراتوار دندانسازی

بهترین لابراتوارهای دندانسازی باید ویژگی‌های منحصر به ‌فردی داشته باشند و خدمات با کیفیتی را به مشتریان ارائه دهند. بیایید با یکدیگر در ادامه به ‌طور کامل بررسی کنیم که یک لابراتوار دندانسازی خوب دارای چه ویژگی‌هایی است:

ارائه خدمات آموزشی مناسب

بهترین لابراتوار دندانسازی لابراتواری است که علاوه‌ بر ارائه خدمات درمانی، دوره آموزش دندانسازی را نیز برای همکاران و پرسنل خود برگزار می‌کند. این دوره‌ها می‌توانند به همکاران و پرسنل کمک کنند تا همیشه با بهترین روش‌ها و متدها آشنا شوند و آن‌ها را در لابراتوار برای ساخت پروتزها اجرا کنند.

البته این مورد در هر لابراتواری وجود ندارد و اصلا توجهی به رشد دندانسازان خود ندارند به همین علت است که سالیان سال است در یک نقطه می‌مانند و رشد نمی‌کنند.

{آموزش لازمه پیشرفت است}

لابراتوار (های دنت) نه تنها در این مورد به پرسنل خود جهت تولید پروتزهای حرفه‌ای‌تر آموزش می‌دهد بلکه کمک می‌کند تا بقیه همکاران لابراتواری یعنی مدیران و دندانسازان دیگر لابراتوارها از سراسر ایران در این کلاس‌ها شرکت کنند و سطح کیفی ساخت پروتزها را در ایران بالا ببرند.

این آموزش‌ها باید زیر نظر دندانساز ماهر و با تحصیلات علمی و متخصص صورت گیرد تا افراد بتوانند بدون هیچ‌گونه مشکل مهارت مورد نیاز خود را آموزش ببینند. تمامی آموزش‌های دندانسازی مجموعه توسط سرکار خانم زینب رحیم زاده صورت می‌پذیرد؛ ایشان یکی از اساتید مطرح در ایران و مدیر لابراتوار دندانسازی (های دنت) هستند.

استفاده از تجهیزات با کیفیت

بهترین لابراتوار دندانسازی باید از انواع متفاوت ابزارهای با کیفیت بهره ببرد. سه فاکتور اصلی در شغل دندانسازی شامل تخصص، استفاده از ابزارهای مناسب و به‌روز و اطلاعات بیمار هستند. با استفاده از این سه فاکتور اصلی، دندانساز می‌تواند به‌ راحتی پروتزهای مورد نظر بیمار را بسازد و نیاز او را به‌ طور کامل برطرف سازد.

هر چه تجهیزات استفاده ‌شده در یک لابراتوار دندانسازی با کیفیت‌تر و به روزتر باشد؛ قاعدتاً خروجی و نتیجه کار نیز بالا خواهد رفت.

دیگر ویژگی‌ بهترین لابراتوار دندانسازی، بهره بردن از تجهیزات به روز و نوین است که می‌تواند به دندانساز کمک کند تا راحت‌تر به پروسه درمان بیماران توسط دندانپزشک بپردازد.

یکی از ابزارهای به روز در مجموعه لابراتواری (های دنت) تجهیزات دیجیتال دندانسازی است که با کمک از آن می‌توان پروتزهای با کیفیت‌تر و با دقت بسیار بالا ساخت که البته به علت هزینه‌های بالای این تکنولوژی هر لابراتواری مجهز به این سیستم نیست. چنانچه تمایل به تاسیس لابراتوار دندانسازی و تهیه تجهیزات لابراتوار دندانسازی دارید می‌توانید از طریق شماره‌های زیر با ما در ارتباط باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به تاسیس و تجهیزات لابراتوار دندانسازی بر روی دکمه‌های زیر کلیک کنید

ارائه خدمات کامل

یک لابراتوار دندانسازی حرفه‌ای، باید خدمات کامل و جامعی را ارائه دهد. هر چه خدمات یک لابراتوار دندانسازی کامل‌تر باشد، قاعدتاً نیاز بیمار را در مدت ‌زمان سریع‌تر و با کیفیت بالاتری برطرف خواهد کرد.

یک لابراتوار تخصصی باید خدماتی مانند ساختن:

 • انواع متفاوت ایمپلنت‌های دندانی
 • لمینت‌های سرامیکی
 • دندان‌های مصنوعی با لثه نرم
 • انواع دندان‌‌های نشکن
 • انواع کرم کبالت
 • و انواع مختلف لمینت متحرک و ثابت
 • انواع هوم بلیچینگ
 • روکش دندان طلا

و مواردی دیگر را ارائه کند.

علاوه‌ بر این موضوع، یک لابراتوار تخصصی باید خدمات پولیش دندان‌های قدیمی و همچنین ساخت بلیچینگ دندان‌ها را نیز به مشتریان ارائه دهد. طراحی ساخت انواع پلاک‌های ارتودنسی و همچنین انواع روکش‌های دندانی نیز جزو وظایف یک لابراتوار دندانسازی مجهز است. 

البته اگر لابراتواری خدمات جامع ارائه نکند می‌تواند در حوزه‌ای خاص از ساخت پروتز فعالیت داشته باشد که این مورد می‌تواند باعث تولید پروتزهایی باکیفیت‌تر شود هر چند که باید آن پروتزها از نظر یک فرد متخصص بررسی شود اما چون به صورت تخصصی فعالیت می‌کنند می‌تواند تمرکز و حفظ کیفیت در مراحل ساخت پروتزهای دندانی راحت‌تر صورت گیرد.

از طریق دکمه زیر درباره ویژگی‌های لابراتوار دندانسازی خوش قول بیشتر بخوانید.

بهترین لابراتوار دندانسازی در تهران
بهترین لابراتوار دندانسازی در تهران

بهترین لابراتوار دندانسازی در تهران چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

این که شما دندانپزشک عزیز می‌خواهید خدمات خود را از یک دندانسازی خوب در تهران دریافت کنید، حق شما است. پارامترهای مختلفی وجود دارد که بهترین دندانسازی می‌تواند مشخص کند اما باید عرض کنیم بهترین دندانسازی در تهران محدود به یک لابراتوار نیست؛ هر چند که تعداد بهترین دندانسازها بسیار کم است. اگر بخواهیم به پارامتر اصلی بپردازیم این است که مشتریان آن لابراتوار در چه سطحی هستند.

لابراتوار (های دنت) با دندانپزشکان بسیار موفق و با مهارت همکاری دارد آنها با دقت لابراتوار خود را انتخاب می‌کنند، از نظر تجهیزات بروز و مهمتر از آن توانایی و مهارت کافی را کاملا بررسی می‌کنند؛

یا بیمارانی که برای ساخت دندان مصنوعی یا روکش دندان طلا اسپورت به این لابراتوار مراجعه می‌کنند غالبا اشخاصی هستند که از قبل این خدمات را دریافت کردند اما مشکلاتی برایشان پیش آمده و ناراضی هستند و از شهرهای مختلف ایران به این لابراتوار مراجعه می‌کنند، پس بهتر است بگوییم اگر نیاز به خدمات پروتز دندان دارید با خیال راحت می‌توانید با لابراتوار (های دنت) ارتباط داشته باشید. 

شاید سوال این باشد:

اگر دندانپزشک هستید و می‌خواهید اطلاع پیدا کنید که

 • بهترین لابراتوار دندانسازی شمال تهران کجا است؟
 • بهترین لابرتوار دندانسازی شرق تهران کجا است؟
 • بهترین لابراتوار دندانسازی غرب تهران کجا است؟ 
 • بهترین لابراتوار دندانسازی جنوب تهران کجا است؟ 

حتما تا انتها این پاراگراف را بخوانید؛ دندانپزشکان بسته به هر منطقه‌ای که فعالیت دندانپزشکی دارند در جستجو لابراتوار در همان منطقه جهت همکاری هستند، بعنوان مثال دندانپزکشی که شرق یا غرب تهران است به دنبال بهترین لابراتوار دندانسازی در شرق و یا غرب تهران می‌گردد و یا… شایان ذکر است که لابراتوار (های دنت) که جزو یکی از بهترین لابراتوارهای دندانسازی شمال تهران است و با اینکه این لابراتوار در منطقۀ جردن واقع است با تمام نقاط تهران همکاری دارد. 

پیک برای همه مناطق دارد و می‌توانید با خیال راحت همکاری داشته باشید، هر چند که جز مناطق مختلف با دندانپزشکان مراکز کلینیکی شهرها و مراکز استان‌های بسیاری از کشور نیز همکاری دارد.

از طریق دکمه زیر نشانی گوگل مپ لابراتوار دندانسازی (های دنت) را مشاهده کنید.

ارتباط همیشگی با پزشک و در صورت نیاز، ارتباط با بیمار

از دیگر ویژگی‌های بهترین لابراتوار دندانسازی، می‌توانیم به ارتباط مناسب و مستمر با دندانپزشک اشاره کنیم.

پیش‌تر گفتیم که یک دندانساز به‌ صورت شخصی با بیماران ارتباط ندارد و ارتباطات تکنسین دندانساز با بیمار، تنها از طریق دندانپزشک است. به همین دلیل یک تکنسین دندانساز متعهد، باید همواره در دسترس دندانپزشک باشد تا در صورت نیاز دندانپزشک بتواند با او ارتباط بگیرد و نکات مهم را به او یادآوری کند.

در برخی موارد تکنسین دندانساز باید بستر مناسب برای ارتباط با بیمار را نیز فراهم کند تا بتواند در صورت نیاز، نظر بیمار را نیز جویا شود و بعد با تشخیص درست به ساخت پروتز مورد نظر بپردازد. هر چه این ارتباط دوستانه‌تر و دقیق‌تر باشد، لابراتوار موفق‌تر خواهد بود.

رابطه دندانساز و دندانپزشک چگونه است؟
رابطه دندانساز و دندانپزشک چگونه است؟

رابطه دندانساز و دندانپزشک چگونه باید باشد؟

پیش‌تر گفتیم که معمولاً دندانسازها به واسطه ارتباطشان با دندانپزشک‌ها خدماتی را برای بیماران پیاده‌سازی می‌کنند. شاید با بیان این نکته، برای شما این سوال پیش ‌آمده باشد که ارتباط دندانساز و دندانپزشک چگونه است و بیماران چگونه می‌توانند از خدمات بهترین لابراتوار دندانسازی بهره ببرند؟

هنگامی ‌که شما به‌ عنوان یک بیمار به دندانپزشک مراجعه می‌کنید، ممکن است که دندانپزشک تشخیص دهد شما به انواع مختلف پروتزها نیاز دارید. در این شرایط، دندانپزشک، وضعیت دندان‌های شما را بررسی و قالبگیری می‌کند. در ادامه قالب گرفته ‌شده و همچنین نکات درمانی (برای مثال نوع پروتز استفاده ‌شده و ویژگی ‌های آن)، به همراه اطلاعات مورد نیاز برای دندانساز ارسال می‌گردد.

سپس، این دندانساز است که با استفاده از تخصص خود و همچنین اطلاعات انتقال داده ‌شده؛ پروتز مورد نظر را می‌سازد و آن را به دندانپزشک ارائه می‌دهد. در آخر شما به ‌عنوان بیمار به دندانپزشک مراجعه می‌کنید و پروتز مورد نظر بر روی دندان‌های شما نصب می‌شود. اگر پروتز ایرادات و اشکالاتی داشته باشد، دوباره دندانپزشک آن را به دندانساز تحویل می‌دهد و از او می‌خواهد که اصلاحات مورد نیاز را روی پروتز مورد نظر اعمال کند.

از طریق دکمه زیر درباره دلایل تغییر لابراتوار توسط دندانپزشک بیشتر بخوانید.

چگونه می‌توان در یک لابراتوار دندانسازی به‌ عنوان یک کارآموز مشغول به کار شد
چگونه می‌توان در یک لابراتوار دندانسازی به‌ عنوان یک کارآموز مشغول به کار شد؟

چگونه می‌توان در یک لابراتوار دندانسازی به‌ عنوان یک کارآموز مشغول به کار شد؟

 یکی از ویژگی‌های بهترین لابراتوار دندانسازی، فراهم‌سازی دوره‌های آموزشی دندانسازی است. اما باید بدانید که کارآموزی با آموزش متفاوت است و این را بسیاری از علاقه‌مندان کسب تخصص پروتز نمی‌دانند!

در کارآموزی اصلا هدف انتقال تخصص نیست و حتی اجازه داده نمی‌شود یک شخص در تمام بخش‌ها و یا حتی تمام تخصص‌ها کسب مهارت کند، بلکه صرفاً در یک قسمت قرار می‌گیرد و مدام کارهایی از او خواسته می‌شود و همیشه نقشه روند رشد بسیار نامعلوم است؛ چون به تمایلات مالک یا مدیر لابراتوار بستگی دارد. اما در آموزش سطح بالا و حرفه‌ای یک استاد دست یک هنرجو را می‌گیرد و به نقطه ایده‌آلی که از قبل مشخص شده می‌رساند. در بسیاری از لابراتوارهای تخصصی دندانسازی، شما می‌توانید به ‌عنوان یک کارآموز استخدام شوید اما تضمینی برای پیشرفت و یادگیری شما وجود ندارد!

توصیه می‌شود حتماً آموزش دندانسازی را طی دوره‌های آموزش دندانسازی بیاموزید و در ادامه وارد بازار کار شوید.

با توجه به این‌ که شغل دندانسازی در حال ‌حاضر شغل پرطرف‌دار و پردرآمدی است، بسیاری از شما عزیزان می‌توانید با استفاده از این خدمات آموزشی، به اهدف خود دست پیدا کنید و وارد بازارکار شوید.

بعد از گذراندن دوره‌های تجربی که بصورت عملی هم باید باشد، می‌توانید فعالیت خودتان را شروع کنید. در دوره‌های آموزشی که در یک لابراتوار دندانسازی برگزار می‌شود، شما در محیط کار آموزش می‌بینید و چه بسا همین موضوع باعث می‌شود تا در آینده راحت‌تر وارد بازار کار شوید. در مقایسه با تحصیلات آکادمیک دانشگاهی، شما با استفاده از خدمات آموزشی ارائه شده در لابراتوار دندانسازی که دپارتمان آموزش هم حتماً داشته باشد، می‌توانید آموزش‌ها را حرفه‌ای‌تر بیاموزید و در نهایت آسان‌تر وارد بازار کار شوید.

از طریق دکمه زیر درباره شغل و درآمد دندانسازی بیشتر بخوانید.

بهترین لابراتوار دندانسازی در شمال تهران
بهترین لابراتوار دندانسازی در شمال تهران

بهترین لابراتوار دندانسازی در شمال تهران برای استفاده از خدمات درمانی و آموزشی کجا است؟

اگر شما به‌ دنبال بهترین لابراتوار دندانسازی برای استفاده از خدمات آموزشی و درمانی هستید، با ما همراه بمانید زیرا مرکز خدماتی و آموزشی (های دنت)، مرکزی است که تحت نظر دندانسازان متخصص به بیماران خدمات‌رسانی می‌کند. پروتزهای متحرک و یا همان دندان‌های مصنوعی و لمینت‌های متحرک یا همان اسنپ اسمایل‌های ساخته شده در این دندانسازی خیلی زیاد در تهران سر و صدا کرده و بیماران راضی بسیاری را همراه خود داشته است.

هنرجویان عزیز می‌توانند با استفاده از خدمات آموزش دندانسازی زینب رحیم زاده، در این لابراتوار به یک متخصص دندانساز تراز اول تبدیل شوند و روند درآمدزایی را برای خودشان شروع کنند. علاوه‌ بر خدمات آموزش حضوری، شما می‌توانید با استفاده از فیلم آموزش دندانسازی و همچنین دانلود رایگان کتاب آموزش دندانسازی موجود در سایت (های دنت) حتی زمانی ‌که در کلاس حضور ندارید هم از خدمات آموزشی بهره ببرید و سریع‌تر به یک متخصص تبدیل شوید.

اما باید بدانید که کسب تخصص صرفاً به‌صورت حضوری و انجام کار عملی زیر نظر یک استاد خِبره ممکن می‌شود.

چنانچه به ‌دنبال بهترین و با کیفیت‌ترین دوره آموزشی دندانسازی در تهران هستید، می‌توانید با مراجعه به سایت (های دنت) و ارتباط‌گیری با پشتیبانان این سایت، بیشتر در رابطه با خدمات آموزشی این لابراتوار اطلاعات کسب کنید سپس تصمیم خود را مبنی‌ بر شرکت در این دوره‌ها نهایی کنید.

شما عزیزان بدانید که یک دندانساز متخصص تا حد بسیار زیادی در جامعه امروزی از جایگاه اجتماعی خوبی برخوردار است. علاوه ‌بر این موضوع، اکثر تکنسین‌های دندانساز حرفه‌ای معمولاً درآمد خوبی نیز دارند. پس شما می‌توانید تنها با تلاش و هزینه‌های مقرون ‌به ‌صرفه، از خدمات آموزشی این‌ چنینی بهره ببرید و در جامعه حرفی برای گفتن داشته باشید.

چگونه می‌توان به یک دندانساز خوب تبدیل شد؟
چگونه می‌توان به یک دندانساز خوب تبدیل شد؟

به طور کل چگونه می‌توان از یک لابراتوار دندانسازی به یک دندانساز خوب تبدیل شد؟

به‌‌ طور کلی، برای این‌ که شما بتوانید لابراتوار دندانسازی خود را تاسیس کنید، دو راه پیش روی خودتان دارید؛ راه‌ حل اول شرکت در کنکور سراسری و تحصیل در رشته ساخت پروتزهای دندانی و راه‌ حل دوم، استفاده از خدمات آموزش دندانسازی بصورت آزاد مانند قسمت آموزش‌ مجموعه (های دنت) است. شما باید بعد از قبول شدن در رشته مورد نظر مدرک کاردانی خود را بگیرید سپس می‌توانید در بازار کار مشغول به کار شوید. در صورت نیاز هم می‌توانید در مقاطع بالاتر تحصیلات خود را ادامه دهید. به این موضوع توجه داشته باشید که معمولاً در دانشگاه‌ها ظرفیت بسیار محدودی برای این رشته در نظر گرفته‌ شده است. پس پذیرفته شدن کمی مشکل خواهد بود.

با شرکت در این دوره‌ها، می‌توانید بدون نیاز به شرکت در کنکور سراسری به‌ صورت تجربی مهارت‌های مورد نیاز دندانسازی را یاد بگیرید و از این مهارت‌ها بهره ببرید. با ذکر این نکته که حتی در صورت داشتن تحصیلات آکادمیک شما نیاز دارید که حداقل 2 سال به‌ عنوان یک تکنسین تجربی در لابراتوارها مشغول به کار باشید تا بتوانید به ‌صورت تجربی علومی که یاد گرفته‌اید را پیاده‌سازی کنید. پس با شرکت در دوره‌های آموزشی در زمان هم صرفه‌‌جویی می‌کنید و می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن به یک دندانساز خوب تبدیل و وارد بازار کار شوید.

از طریق دکمه زیر درباره دوره دندانسازی تجربی بیشتر بخوانید.

جمع‌بندی

فرقی نمی‌کند که شما به‌ دنبال استفاده از خدمات دوره آموزش دندانسازی هستید یا می‌خواهید که با یک لابراتوار دندانسازی مجهز همکاری داشته باشید، به‌ هر حال حساسیت در انتخاب لابراتوار مورد نظر در هر کدام از این زمینه‌ها، امری ضروری است.

طبق موضوعات بیان ‌شده، لابراتوار دندانسازی (های دنت) یکی از بهترین لابراتوارهای فعال در سراسر کشور است که هم در زمینه آموزش و هم در زمینه خدمات‌ درمانی، وظیفه خودش را به‌ خوبی انجام می‌دهد. علاوه ‌بر مراجعه حضوری، شما می‌توانید در بستر مجازی و وبسایت این لابراتوار نیز به اطلاعات مورد نظر خودتان دست پیدا کنید تا بتوانید راحت‌تر با متخصصین این لابراتوار ارتباط بگیرید.

به این نکته توجه داشته باشید که شغل دندانسازی شغل حساس و پرکاربردی است، پس اگر نیاز دارید که با یک لابراتوار دندانسازی متخصص ارتباط بگیرید، حتما به سراغ تخصصی‌ترین و با کیفیت‌ترین خدمات ‌دهندگان بروید تا بتوانید بدون هیچگونه مشکلی از خدمات مورد نظر خودتان بهره ببرید.

همه چیز درباره مدیریت لابراتوارهای دندانسازی

مقالات سایت

هرآنچه سؤال یا مُشکلی در ارتباط با این مقاله دارید از طریق دیدگاه در میان بُگذارید، دیدگاه شما بدون پاسخ نخواهد ماند.

مدیر فنی لابراتوار
زینب رحیم زاده

زینب رحیم زاده

تکنسین پروتزهای دندانی

عاشق آلبالو یخ زده با نمک، کار و خانواده: بیش از ۱۵ ساله در زمینه ساخت پروتزهای دندانی به‌ویژه ایمپلنت و زیبایی فعالیت می‌کنم. تلاش می‌کنیم تا وب‌سایت های دنت محیط مفید و اثربخشی برای دندان‌پزشکان و دندان‌سازان کشورم باشد.

 • اگر به‌دنبال همکاری با لابراتوار حرفه‌ای هستید، همین الان تماس بگیرید

چقدر این مطلب مفید بود؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز شما مشخص شود!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 73

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهید

متاسفیم که این مطلب برای شما مفید نبود!

اجازه دهید این مطلب را بهتر کنیم!

به من بگویید چگونه می‌توانم این مطلب را بهبود بخشم؟

2 دیدگاه برای “بهترین لابراتوار دندانسازی”

 1. با سلام و وقت بخیر
  آیا با شرکت در دوره‌های آموزشی های دنت مدرک دریافتی کاملا معتبر می‌باشد و اجازه کار با آن وجود دارد؟
  این مدرک توسط کدام سازمان تایید می‌شود؟

  • درود بر شما
   دوره‌ها صرفا در تهران و به‌صورت حضوری (خصوصی و تک نفره) برگزار می‌گردد، لطفاً با شمارۀ ۰۹۱۳۲۶۳۵۸۹۴ پشتیبانی تخصصی لابراتوار | های دنت | تماس حاصل فرمایید.
   همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم دانلود اپلیکیشن | های دنت