آموزش دندانسازی تجربی و عملی

دوره آموزش دندانسازی

دوره آموزش دندانسازی تجربی و عملی

آموزش دندانسازی تجربی و عملی و تضمینی
آموزش دندانسازی تضمینی و تخصصی
آموزش دندانسازی تضمینی
آموزش دندانسازی تجربی و عملی

یک گام تا متخصص شدن در دندانسازی

اگر در حال تحقیق برای یک دوره آموزش دندانسازی به‌صورت حرفه‌ای، عَملی و نتیجه محور هستید، باید بگوییم اینجا متعلق به شما است.

آموزش حرفه ای دندانسازی
دوره آموزش دندانسازی عملی و جامع

انواع دوره‌های آموزش دندانسازی جامع، عَملی و تخصصی

دوره پروتز ایمپلنت
​​​​​​​Implant total course
دوره پروتز ایمپلنت
دوره پروتز ثابت
​​​​​​​Fixed total course
دوره پروتز ثابت
دوره پروتز ایمپلنت
​​​​​​​Implant total course
دوره پروتز ایمپلنت
دوره پرسلن گذاری
Porcelain course
دوره پرسلن گذاری
دوره لمینت
​​​​​​​laminate total course
دوره لمینت
دوره دیجیتال
Digital total course
دوره دیجیتال
دوره لمینت
​​​​​​​laminate FULL total course
دوره لمینت
دوره آناتومی دندان
Dental anatomy course
دوره آناتومی دندان
دوره دیجیتال
Digital EXOCAD total course
دوره دیجیتال

آموزش صفر تا صد دندانسازی

آموزش دندانسازی تجربی در تهران

مهارت دندانسازی در دنیای امروز به یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها تبدیل شده است. به علت درآمد بالای این رشته، بازار رو به رشد این رشته، جایگاه اجتماعی خوب آن و تنوع بالای ارائه خدمات این رشته، افراد زیادی علاقه‌مند شده‌اند تا از این خدمات بهره ببرند و با شرکت در دوره‌های آموزش دندانسازی وارد این حوزه شوند.

رشته دندانسازی با عنوان مهارت ساخت پروتزهای دندانی شناخته می‌شود. دندانساز، فردی است که به ارائه خدمات دندانسازی (لابراتواری) می‌پردازد و می‌تواند در زمینه ترمیم انواع پروتزها، ایمپلنت‌ها، اجزای کاشتنی، پروتزهای فک و صورت، تولید پلاک‌های مرتبط با ارتودنسی، لمینت متحرک (اسنپ اسمایل)، انواع دندان مصنوعی، روکش دندان طلا، هوم بلیچینگ، دندان مصنوعی آلمانی، دندان مصنوعی برای افراد جوان و… خدمات رسانی کند.

شما به دو روش می‌توانید از خدمات آموزش دندانسازی بهره‌مند شوید:

1- تحصیل آکادمیک (تحصیل در دانشگاه)

2- تحصیل در آموزشگاه ‌های گوناگون و گذراندن دوره‌های آموزش دندانسازی

بعلت اینکه این گروه شغلی در هیچ حالتی اجازه کار بر روی بیمار را ندارند و صرفا روی قالب‌هایی که دندانپزشک از بیمار تهیه می‌کند می‌توانند کار کنند و همچنین وظیفه ارتباط با بیمار و تمام مسئولیت درمان برعهده دندانپزشک مربوطه است، افراد بسیاری در این زمینه با شرکت در دوره‌های آموزش دندانسازی و به‌صورت دندانساز تجربی فعالیت می‌کنند و دولت در موضوع لابراتوارهای بدون مجوز ورود نکرده و تا شاکی خصوصی وجود نداشته باشد، اقدامی نمی‌کند. همچنین این سال‌ها جامعه دندانسازان ایران درصدد ساماندهی دندانسازان تجربی است.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که آموزش دندانسازی زمانی می‌تواند شما را به یک متخصص تراز اول تبدیل کند که از هر لحاظ آموزش کامل و جامعی باشد و علاوه بر آن زیر نظر یک استاد خبره و متخصص صورت پذیرد، فراموش نکنید که مهارت دندانسازی، مهارتی کسب کردنی است و نیاز به پشتیبانی مستر و فعالیت دائم به جهت یادگیری هر چه بیشتر این حرفه دارد.

برگزاری دوره‌های آموزش دندانسازی
برگزاری دوره‌های آموزش دندانسازی

برگزاری دوره آموزش دندانسازی در مجموعه (های دنت)

مرکز خدماتی و آموزشی‌ لابراتوار دندانسازی (های دنت) یکی از لابراتوارهایی است که علاوه بر ارائه خدمات دندانسازی، توانسته است با تجربۀ چندین ساله به آموزش دندانسازی نیز به‌پردازد و با برگزاری دوره‌های آموزش دندانسازی به افراد علاقه‌مند در این گستره خدمت‌رسانی کند. شما در این لابراتوار می‌توانید به صورت تئوری و همچنین عملی، مهارت‌های متفاوتی از دندانسازی را فرا بگیرید و بعد از به پایان رساندن موفقیت آمیز این مهارت، در یک لابراتوار تخصصی مشغول به کار شوید و مسیر پیشرفت و درآمدزایی خود را طی کنید.

خبر خوب اینکه با شرکت در دوره آموزش دندانسازی لابراتوار های دنت، علاوه بر آموزش دیدن زیر نظر اساتید خبره و یادگیری مطالب به صورت عَملی و جامع، از پشتیبانی نامحدود نیز برخوردار خواهید بود.

دوره‌های آموزشی دندانسازی های دنت به صورت کلاس‌های حضوری، خصوصی و VIP زیر نظر سرکار خانم زینب رحیم زاده برگزار می‌گردد. هنرجویان پس از اتمام دوره آمادگی ورود به این حوزه کاری را خواهند داشت.

بسته آموزش دندانسازی یا آموزش مجازی دندانسازی؟!

بعضاً اشخاصی با قسمت آموزش لابراتوار تماس می‌گیرند و درخواست آموزش مجازی دندانسازی و یا بسته آموزش دندانسازی دارند. خاطر نشان می‌کنیم که آموزش‍های جامع و تخصصی صرفاً به‌صورت حضوری است و در حقیقت این تخصصی نیست که شخص بتواند به‌صورت غیر حضوری کسب دانش کند. هنرجویانی که در قسمت آموزش (های دنت) دوره خود را می‌گذرانند یک پلن مشخص دارند و علاوه بر آموزش حضوری حتماً باید استراتژی آموزش هم برایشان در نظر گرفته شود. 

چرا های دنت؟!

شرکت در دوره‌های آموزش تخصصی دندانسازی مجموعه (های دنت – Highdent) مزایایی دارد که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

۱- آموزش دندانسازی تخصصی

یکی از مهم‌ترین مزایای شرکت در دوره آموزش دندانسازی های دنت، ارتباط داشتن با افراد متخصص در زمینه دندانسازی است. مدرسان شما در این مجموعه همگی در زمینه کاری خودشان متخصص هستند. آن‌ها دقیقاً می‌دانند که شما به‌ عنوان یک تازه ‌کار نیاز دارید چه نکاتی را یاد بگیرید و چگونه در مسیر پیشرفت قرار بگیرید.

۲- جامع بودن آموزش‌ها

از دیگر مزایای شرکت در این دوره‌ها، می‌توانیم به جامع بودن آموزش‌ها اشاره کنیم. شما در این دوره‌ها، انواع متفاوت خدمات دندانسازی مانند:

در واقع تمامی نکاتی که شما به ‌عنوان دندانساز به دانستن آن‌ها نیاز دارید، در این دوره‌های آموزشی به ‌طور کامل به شما آموزش داده می‌شوند.

۳- آموزش‌ های همیشه در دسترس

علاوه ‌بر آموزش‌های تجربی که شما در طول کلاس‌ها از آنها بهره می‌برید، این گروه خدمات دیگری در زمینه‌های مختلف رشتۀ دندانسازی و دندانپزشکی و فیلم‌های مرتبط با آموزش‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید با استفاده از مطالب موجود در برگۀ ایبوک‌های رایگان همچنین مراجعه به برگۀ های دنت مدیا، به ‌راحتی و بدون هیچ‌ گونه مشکلی، حتی زمانی ‌که سر کلاس نیستید مشکلات و ابهامات خود را برطرف کنید و راحت‌تر به تخصصی که مد نظرتان است برسید. 

۴- پشتیبانی نامحدود

تمامی دوره‌های آموزش‌ دندانسازی تجربی شامل گارانتی و پشتیبانی نامحدود است.

نقل قولی از سرکارخانم زینب رحیم زاده که گفتند بعد از پایان دوره‌ها که هنرجویان وارد کار می‌شوند بسیار نیاز دارند تا با برخورد با مشکلات کاری راهنمایی شوند و هیچگاه نباید در این مسیر تنها بمانند.

طبیعتاً مورد بیمار با بیمار متفاوت است. احتمال دارد یک مورد کاری نکته‌ای داشته باشد و عدم رعایت آن به شکست کار منجر شود. اینجا است که راهنمایی و پشتیبانی نقش خود را بیشتر ایفا می‌کند. هر چند خواسته یا ناخواسته موجب بیشتر شدن اعتماد به نفس هنرجویان در کار هم می‌شود.

۵- آشنایی با بازار کار

آموزشگاه دندانسازی (های دنت) علاوه ‌بر آموزش دندانسازی تجربی در تهران، برای دندانپزشکان و کلینیک‌های مختلفی نیز خدمات ‌رسانی می‌کند. این لابراتوار علاوه ‌بر آموزشی بودن، خدماتی نیز است و در آن انواع مختلفی از پروتزها برای مشتریان طراحی و تولید می‌شود. همین موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا در محیط واقعی بازار کار حضور داشته باشید و راحت‌تر در آینده بتوانید در یک محیط تخصصی، فعالیت‌ خود را ادامه دهید.

برای مثال نحوه ارتباط با مشتری یا نحوه کار با انواع مختلف تجهیزات، جزو آن دسته از فاکتورهایی است که شما به‌ عنوان یک دندانساز متخصص، می‌بایست بر آن‌ها مسلط باشید. مطمئن باشید که در آموزشگاه های دنت، در کنار نکات تخصصی، این مهارت‌ها نیز به شما آموزش داده می‌شود.

هزینه آموزش دندانسازی چقدر است؟

هزینه آموزش دندانسازی بر اساس میزان نتیجه محور بودن، سطح استاد، امکانات، تجهیزات، پشتیبانی‌ها و ده‌ها موارد دیگر می‌تواند متغیر باشد. دوره‌های آموزش دندانسازی که در مجموعه (های دنت) برگزار می‌گردد توسط سرکار خانم زینب رحیم زاده آموزش داده می‌شود. جهت صحت اطلاعات یاد شده می‌توانید عبارت {آموزش دندانسازی} را در گوگل سرچ کنید و مشاهده بفرمایید که عبارت {آموزش دندانسازی زینب رحیم زاده} در جستجوهای مرتبط کاربران نمایش داده می‌شود. (به عکس زیر توجه فرمایید) 

سرچ عبارت آموزش دندانسازی در گوگل
صحت اطلاعات در مورد آموزش دندانسازی زینب رحیم زاده در گوگل

ایشان یکی از پروتزیست‌های مطرح در ایران با بیش از 17 سال سابقه کار هستند و بسیاری از همکاران دندانپزشک و دندانساز در دوره‌های برگزار شده توسط ایشان شرکت داشته‌اند.

در رابطه با اطلاع از هزینه آموزش دندانسازی می‌توانید با بخش پشتیبانی آموزش لابراتوار (های دنت) با شماره‌های قید شده در ارتباط باشید.

در دوره آموزش دندانسازی، چه مهارت ‌هایی را یاد می‌گیریم؟

شما حتماً هنگام انتخاب آموزشگاه مورد نظر خود، در رابطه با سرفصل‌هایی که قرار است در دوره آموزش دندانسازی به شما آموزش داده شوند تحقیق کنید، تا بتوانید کامل‌ترین و جامع‌ترین دوره را انتخاب کنید.

چکیده‌ای از سرفصل‌ها

 • 1
  آشنایی با انواع مختلف مواد قالب‌گیری

 • 2
  نحوه قالب‌گیری

 • 3
  شناخت اشکالات موجود هنگام قالب‌ریزی

 • 4
  شناخت ابزارهای مورد نیاز برای ایمپلنت

 • 5
  آشنایی با انواع متفاوت سرامیک‌ها

 • 6
  نحوه ساخت روکش‌های چینی فلزی

 • 7
  نحوه‌ پرسلن گذاری

 • 8
  آشنایی با روکش‌های تمام سرامیک یا زیرکونیا

 • 9
  آشنایی با انواع مختلف محصولات

سرفصل‌هایی که ما برای شما نام بردیم، سرفصل‌های کلی هستند که در تمامی دوره‌های آموزش دندانسازی آموزش داده می‌شوند.

دوره‌های آموزش دندانسازی مناسب چه کسانی است؟

مخاطب ما برای آموزش دندانسازی در وهله اول همکاران ما یعنی دندانسازان و دندانپزشکانی‌اند که به دنبال ارتقای سطح کیفی خدمات و بالابردن سطح دانش خود هستند. افرادی که می‌خواهند تازه وارد این حوزه شوند و هیچ پیش زمینه کاری در این حوزه ندارند، باید برای ثبت نام واجد شرایط خاصی باشند که پس از جلسه مشاوره حضوری مشخص خواهد شد.

آشنایی با کارگاه آموزش دندانسازی
آشنایی با کارگاه آموزش دندانسازی

آشنایی با برگزاری کارگاه آموزش دندانسازی (های دنت)

خبر خوب اینکه مجموعه های دنت در حال برگزاری کارگاه آموزش دندانسازی برای آن دسته از عزیزانی که علاقه‌مند به رشته دندانسازی هستند اما هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارند است. شما عزیزان می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق دکمۀ زیر با ما در ارتباط باشید.

آیا پس از اتمام دوره مدرک اعطا می‌شود؟

شما پس از اتمام دوره (گواهینامه) شرکت در دوره دندانسازی (های دنت) دریافت می‌کنید. بسیاری از آموزشگاه‌ها ادعا می‌کنند که مدارک معتبری را در انتهای دوره به شما ارائه خواهند داد؛ اما این مدارک هیچ گونه اعتباری ندارند و نمی‌توانند تخصص شما را به لابراتوارهای متفاوت اثبات کنند. پس اگر می‌خواهید در یک لابراتوار حرفه‌ای و تخصصی مشغول به کار شوید، بهتر است به دنبال دوره آموزش دندانسازی عملی، تک نفره و تخصصی که زیر نظر اساتید خبره برگزار می‌شود باشید.

چه افرادی مجاز به تاسیس لابراتوار دندانسازی هستند؟

ما بارها در همۀ مقالات سایت گفتیم که برای تاسیس لابراتوار دندانسازی حتما می‌بایست مدرک دانشگاهی رشته پروتز دندان را داشته باشید.

از لحاظ قانونی مجوز تاسیس لابراتوار دندانسازی فقط به دارندگان مدرک دانشگاهی پروتزهای دندانی اعطا می‌گردد.

در صورتی که دندانسازی را به صورت تجربی بیاموزید، می‌توانید در لابراتوارها و کلینیک‌ها بعنوان تکنسین مشغول به کار شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر دربارۀ تاسیس لابراتوار بر روی دکمۀ زیر کلیک کنید.

آیا شرکت در دوره‌های آموزش دندانسازی برای مهاجرت مناسب است؟

اگر بخواهیم خیلی خلاصه عنوان کنیم در یک کلمه، بله بسیار مناسب است.

چنانچه قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید و به دنبال یادگیری مهارت دندانسازی به صورت کاملا کاربردی و تخصصی هستید، می‌توانید با خیال آسوده با امکاناتی که در مجموعه آموزشی لابراتوار های دنت در نظر گرفته شده به بهترین شکل ممکن مراحل تبدیل به یک متخصص تراز اول رشتۀ دندانسازی را سپری کنید. مطمئن باشید (های دنت) از صفر تا صد رسیدن شما به مقصدتان، همراهتان است.

چگونه در این دوره‌ها می‌توانیم شرکت کنیم؟

برای اطلاع از چگونگی شرکت در دوره‌ دندانسازی، مدت زمان دوره انتخابی، هزینه آموزش دندانسازی، پشتیبانی و راهنمایی بعد از آموزش می‌توانید از طریق شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید. مشاوره و اطلاعاتی دریافت می‌کنید که دقیقاً قبل از ثبت‌نام در هر دوره‌ای لازم است بدانید تا اینکه بهترین تصمیم را داشته باشید.

کانال آموزش دندانسازی
کانال آموزش دندانسازی

کانال‌های آموزش دندانسازی

توصیه می‌کنیم حتماً پیج اینستاگرام و کانال تلگرام لابراتوار دندانسازی های دنت را دنبال کنید. داخل هایلایت‌های اینستاگرام و کانال آموزش دندانسازی در تلگرام به مطالب تخصصی‌ای پرداخته شده که در وب‌سایت وجود ندارد.

اگر علاقه‌مند به فیلم آموزش دندانسازی هستید لابراتوار های دنت منابع مختلفی از جمله دپارتمان تخصصی (های دنت مدیا) و کانال آپارات مجموعه را راه‌اندازی کرده است، همچنین جهت آشنایی بیشتر با کیس‌های مختلف و متنوع پروتز دندان می‌توانید از کانال‌های یوتیوب زیر هم بهره ببرید.

آموزش دندانسازی در تهران
آموزش دندانسازی در تهران

آموزش دندانسازی در تهران و شهرهای دیگر

به دنبال علاقه‌مند شدن افراد زیادی به حرفه دندانسازی، بسیاری به دنبال آموزش دندانسازی در شهر خود هستند و آموزش دندانسازی در مشهد، آموزش دندانسازی در شیراز و غیره را در گوگل جستجو می‌کنند.

متاسفانه به دلیل کمبود اطلاعات و افراد متخصص و متبحر خصوصاً در زمینه آموزش، هنرجویانی که از شهرهای مختلف به دنبال آموزش دندانسازی در کرج، آموزش دندانسازی در تبریز و غیره بودند، نتوانستند برای آموزش حرفه‌ای و تخصصی در شهر خود اقدام کنند.

بدین ترتیب هنرجویان زیادی از سراسر ایران دوره آموزش دندانسازی خود را در مجموعه لابراتوار دندانسازی های دنت زیر نظر استاد سرکار خانم زینب رحیم زاده شروع کردند. این عزیزان از شهرهای مختلف بودند و به دنبال آموزش و کسب تخصص در شهر خودشان و در پی آن موارد آموزش دندانسازی در مازندران، آموزش دندانسازی در ساری، آموزش دندانسازی در قزوین، آموزش دندانسازی در زنجان و آموزش دندانسازی در همدان را جستجو کرده بودند و نهایتاً برای آموزش تخصصی به مجموعه لابراتوار دندانسازی های دنت در تهران مراجعه و دوره آموزش دندانسازی خود را با موفقیت گذراندند.

لازم به ذکر است که کلاس‌ها همچنان برگزار می‌گردد و در خدمت هنرجویان گرامی از سرتاسر ایران عزیزمان هستیم.

با درج نکته اینکه شرایط کلاس برای هنرجویان شهرهای دیگر در مجموعه لابراتوار دندانسازی های دنت منعطف بوده تا بتوانند با خیال آسوده در دوره‌ها شرکت کنند و حرفه دندانسازی را بیاموزند.

بهترین مقالات آموزش دندانسازی که مطالعه آن به نفع شما است

دندانساز کیست
دندانساز کیست
دندانساز کیست و چه تفاوتی با دندانپزشک دارد

نام دندانپزشک و دندانساز بارها و بارها به گوش هر یک از ما خورده است. اما آیا این دو با یکدیگر تفاوت دارند یا اینکه هر دو یک فعالیت واحد را انجام می‌دهند؟ در ادامه این مطلب با ما باشید تا پاسخ پرسش اینکه دندانساز کیست را دریافت کنید. امروزه برخلاف گذشته، سلامت دهان و دندان‌ها با توجه ویژه‌ای از سوی عموم افراد جامعه مواجه شده است. 

همچنین انواع پروتزهای دندانی و ایمپلنت‌ها نیز برای بازگرداندن سلامتی و زیبایی به دندان‌های بیماران مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما چه کسانی سازنده این محصولات هستند؟

تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی را در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم.

دوره دندانسازی جهاد دانشگاهی
دوره دندانسازی جهاد دانشگاهی
آشنایی با دوره دندانسازی جهاد دانشگاهی

امروزه به دلیل کم بودن ظرفیت‌های دانشگاهی رشته دندانسازی و همچنین سختی قبولی در این رشته از طریق کنکور سراسری، برخی آموزشگاه‌ها نسبت به برگزاری دوره آموزش دندانسازی و اعطای مدرک در این زمینه اقدام نموده‌اند. یکی از برگزار کنندگان این دوره‌ها، جهاد دانشگاهی است که گواهی پایان دوره را نیز به شرکت کنندگان اعطا می‌نماید.

همانطور که از نام دوره دندانسازی جهاد دانشگاهی پیداست، شرکت کنندگان در طی این دوره صرفا کلیاتی از دندانسازی را متوجه می‌شوند و عملا انتقال اطلاعات به صورت کلی است و هیچگونه انتقال تخصص به مفهوم توانمند شدن هنرجو وجود ندارد.

البته نباید هم انتظار داشت که از یک کلاس ده یا بیست نفره به همان تعداد دندانساز توانمند خروجی داشته باشد. خروجی دوره دندانسازی جهاد دانشگاهی فردی است که کمی اطلاعات در مورد پروتز ثابت، پروتزهای متحرک، ارتودنسی و دستگاه‌های مختلف در این رابطه کسب کرده است. این برای افراد عموم است که تا به حال در این زمینه کار نکردند.

آموزش دندانسازی زینب رحیم زاده
آموزش دندانسازی زینب رحیم زاده
همه چیز درباره آموزش دندانسازی زینب رحیم زاده

سلام، زینب رحیم زاده هستم، مدیر فنی لابراتوار دندانسازی های دنت

حدود 17 سال است که در حوزه پروتزهای دندانی به‌ویژه ایمپلنت فعالیت می‌کنم. چند سال قبل مقاله‌ای نوشتم که در آن ۷ سؤال متداول علاقه‌مندان به آموزش دندانسازی که بسیار زیاد سوال می‌شد را پاسخ دادم. فکر می‌کنم برای شما هم مفید باشد، همچنین نظرات و دیدگاه‌هایی که در زیر این مقاله قید شده پاسخ بسیاری از سوالات شما را خواهد داد. پس شروع کنید به خواندن و اگر سوالی بود و نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید حتما دیدگاه خود را بفرستید و بدانید دیگاه شما بدون پاسخ نخواهد ماند.

برای مشاوره و اطلاع از دوره‌های تخصصی آموزش دندانسازی می‌توانید با همکاران ما در بخش آموزش ارتباط حاصل فرمایید.

نکات آموزش دندانسازی
نکات آموزش دندانسازی
نکات آموزش دندانسازی چیست؟

مهارت دندانسازی در دنیای امروز به یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها تبدیل شده است. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد علاقه‌مند شوند تا از نکات آموزش دندانسازی بهره ببرند.

اگر می‌خواهید با استفاده از نکات آموزش دندانسازی از این خدمات بهره ببرید و یک مهارت عالی را بیاموزید و برای خودتان درآمد زایی داشته باشید، هیجان زده عمل نکنید و سعی کنید که با تحقیق، بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات آموزش دندانسازی را پیدا کنید. این موضوع به شما کمک می‌کند تا با استرس و فشار روانی کمتری این مهارت را فرابگیرید و بتوانید به راحتی از مهارت خود بهره ببرید.

شغل و درآمد دندانسازی چگونه است
شغل و درآمد دندانسازی چگونه است
شغل و درآمد دندانسازی چگونه است

بعد از صحبت‌ در رابطه با وظیفه تکنسین دندانساز و همچنین هزینه آموزش دندانسازی، حال بیایید با یکدیگر بررسی کنیم که درآمد دندانسازی به چه فاکتور هایی بستگی دارد.

هیچ گاه نمی‌توان یک مبلغ مشخص را به عنوان درآمد یک دندانساز  تعیین کرد. هر دندانساز بر اساس نحوه کار، نحوه بازاریابی و همچنین میزان تخصص، ممکن است که درآمد های متنوع از شغل دندانسازی داشته باشد.

اما با توجه به این‌ که در دنیای امروز تعداد بیماران متقاضی پروتز های دندانی در حال افزایش است، قاعدتاً روز به‌ روز درآمد دندانسازی نیز بیشتر می‌شود.

دوره دندانسازی تجربی
دوره دندانسازی تجربی
دوره دندانسازی تجربی چیست و چگونه برگزار می‌گردد

قاعدتاً تحصیل هر رشته‌ای به‌ صورت آکادمیک، مزایای منحصر به فرد خودش را دارد. از جمله اینکه فارغ التحصیلان رشته پروتز دندان می توانند با ارائه مدرک خود و انجام یک پروسه مجوز تاسیس لابراتوار پروتز دندان را دریافت کنند. شما می‌توانید با تحصیل آکادمیک بدون نیاز به هزینه نسبتاً بالا و به‌ صورت تخصصی، مهارت مورد نظر خودتان را یاد بگیرید. اما این موضوع صد درصد نیست چون اهداف دانشگاه اصلا انتقال تخصص اجرایی نیست.

پس شما بعد از تحصیل آکادمیک نیز، نیاز دارید تا به ‌صورت تجربی آموزش ‌هایی را پشت سر بگذارید تا بتوانید از تخصص‌ های آکادمیک خود بهره ببرید. پس اگر نتوانستید با تحصیل آکادمیک به هدف خودتان دست پیدا کنید، نگران نباشید.

مدرک دندانسازی تجربی را چطور می توان تهیه کرد
مدرک دندانسازی تجربی را چطور می توان تهیه کرد
مدرک دندانسازی تجربی را چطور می توان تهیه کرد

دندانسازی، یکی از لوکس‌ترین شغل ‌هایی است که در آن به ساخت انواع متفاوت پروتز های دندانی پرداخته می‌شود. شاید با یک سرچ در گوگل متوجه شوید که بعضی وب سایت ها عنوان می کنند که هر کدام از شما اگر به این شغل و تخصص علاقه‌مند هستید، می‌توانید با اخذ مدرک دندانسازی تجربی، به ‌راحتی در این زمینه مشغول به کار شوید که توضیحات و نکات ویژه ای دارد که در ادامه می گویم.

به ‌طور کلی می‌توان به دو روش در زمینه دندانسازی تجربه و تخصص کسب کرد. ما در ادامه، به ‌طور کامل برای شما خواهیم گفت که اخذ مدرک دندانسازی تجربی به چه صورت است و یا چطور می توانید مشغول به کار شوید. اگر کنجکاو هستید تا بیشتر در این ‌رابطه اطلاعات کسب کنید، با ما همراه بمانید.

دانلود رایگان کتب آموزش دندانسازی

پاسخ به پرسش‌های متداول

مدت زمان دوره های آموزشی به چه صورت است؟

مدت زمان دوره های آموزشی به صورت متغیر و میانگین 10 جلسه 3 الی 4 ساعته است.

آیا با شرکت در دوره‌ها مدرک معتبر دریافت می‌کنم؟

در انتهای دوره گواهی پایان دوره دریافت می‌کنید. 

هیچ مدرک آموزشگاهی وجود ندارد که بتوانید با آن مجوز تاسیس لابراتوار داشته باشید.

با چه مدرکی می‌توان اقدام به تاسیس لابراتوار دندانسازی کرد؟

طبق قانون ایران، فقط با مدرک فارغ التحصیلی رشته پروتز دندان می‌توان مجوز تاسیس لابراتوار دریافت کرد که تنها راه آن قبولی در کنکور است.

آیا شرکت در این دوره برای مهاجرت می‌تواند موثر باشد؟

بله. هنرجویان زیادی در مجموعه های دنت آموزش دیده‌اند که در حال حاضر در کشورهایی چون ترکیه، آلمان، استرالیا، کانادا و … در این حوزه مشغول به کار هستند.

آیا کسی که مدرک دندانپزشکی یا دندانسازی ندارد می‌تواند در این دوره شرکت کند؟

غالب هنرجویان قسمت آموزش (های دنت) همکاران دندانساز، دندانپزشک و دانشجویان این دو رشته هستند. افرادی که خارج از دایره همکاران هستند باید شرایط خاص مدنظر مجموعه را داشته باشند و طبق آن گزینش می‌شوند.

اطلاعات بیشتر را از طریق کارگاه آموزش دندانسازی (های دنت) دنبال کنید.

چگونه می‌توانم در این دوره‌ها ثبت نام کنم؟

شما می‌توانید با شماره 09132635894 با ما در ارتباط باشید. ثبت نام دوره‌های خصوصی و VIP به صورت روزانه در حال انجام است. پس از ثبت نام تاریخ و برنامه شروع دوره آموزشی اعلام می‌شود. ثبت نام دوره‌های نیمه خصوصی آخر هر ماه باز می‌شود و ظرفیت پذیرش آن محدود است.

برنامه کلاس‌ها برای افرادی که ساکن تهران نیستند به چه صورت است؟

بسیاری از هنرجویان شرکت کننده در دوره‌های آموزش های دنت ساکن تهران نیستند که برنامه کلاسی هرکدام متفاوت است و برای هماهنگی بهتر است با قسمت آموزش شمارۀ 28426050-021 در ارتباط باشید.

مدیر فنی لابراتوار
زینب رحیم زاده

زینب رحیم زاده

تکنسین پروتزهای دندانی

عاشق آلبالو یخ زده با نمک، کار و خانواده

بیش از 17 ساله در زمینه ساخت پروتزهای دندانی به‌ویژه ایمپلنت و زیبایی فعالیت می‌کنم. تلاش می‌کنیم تا وب‌سایت های دنت محیط مفید و اثربخشی برای دندان‌پزشکان و دندان‌سازان کشورم باشد.

 • اگر به‌دنبال همکاری با لابراتوار حرفه‌ای هستید، همین الان تماس بگیرید

چقدر این مطلب مفید بود؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز شما مشخص شود!

میانگین امتیاز 4.9 / 5. تعداد آرا: 332

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهید

متاسفیم که این مطلب برای شما مفید نبود!

اجازه دهید این مطلب را بهتر کنیم!

به من بگویید چگونه می‌توانم این مطلب را بهبود بخشم؟

22 دیدگاه برای “دوره آموزش دندانسازی”

 1. سلام وقت به خیرسرکار خانم رحیم زاده بزرگوار ،میخاستم در دوره دندان سازی شرکت کنم‌ متاسفانه تا حالا موفق نشدم با مجموعه ارتباط برقرارکنم ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید

  • درود بر شما
   جهت کسب اطلاعات بیشتر حتما با کارشناسان بخش آموزش مجموعه تماس داشته باشید.
   021-28426050

 2. سلام وقت بخیر
  بنده یک سوال داشتم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  برای مادرم میخوام دندان متحرک استفاده کنم
  به ما میگن برید محلات هم به صرفه هم تحویل یک روزه

  از شما راهنمایی میخوام آیا تحویل یک روزه اصولیه و با دقت انجام میشه ؟

  • سلام وقت شما هم بخیر
   به هیچ وجه توصیه نمی‌شود عجولانه و بدون راهنمایی و مشاوره گرفتن به جایی مراجعه کنید. پیشنهاد می‌کنیم حتماً با کارشناسان ما قبل از شروع درمان صحبت و مشاوره بگیرید.
   021-28429970

 3. سلام وقت بخیر. من علاقه مندم و میخواهم شغلم دندانسازی باشد و یاد بگیرم. من رشته حسابداری خواندم و هیچ اشنایی و تجربه ای با این حوزه ندارم. ایا میتوانم از شما یاد بگیرم و دندانساز بشوم؟ با تشکر

  • درود بر شما
   به راحتی می‌توانید با شرکت در دوره‌های آموزشی مجموعه ما مهارت‌های پروتزهای دندانی را فرا بگیرید، جهت کسب اطلاعات بیشتر هم حتما با کارشناسان های دنت با شماره ۲۸۴۲۶۰۵۰-۰۲۱ در ارتباط باشید.
   برقرار باشید

 4. با سلام و خسته نباشید.
  بعد از دریافت مدرک
  امکان راه اندازی لابراتوار نیست.و با این مدرک فقط در لابراتوار زیر نظر شخص دیگه میشه مشغول بکار بود .
  باتشکر

  • چیزی بعنوان مدرک دندانسازی برای راه‌اندازی لابراتوار دندانسازی وجود ندارد و هنرجو بعد از پایان دورۀ آموزشی گواهی‌نامه پایان دوره دریافت می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر حتما با ما در ارتباط باشید.

 5. درود بر شما ببخشید خواستم بپرسم ببینم من از سن ده سالگی با پدر بزرگم دندانپزشک دندانساز قدیمی بود بعنوان شاگرد پانزده سال در زمینه دندانسازی و در کنارش هم کشیدن پر کردن جرم گیری انجام میدادم واسه بیمار کامل تجربی یاد گرفتم اوستاد من فوت کرده مدرک تبصره پنج داشتن بهداشت دهان دندان بود فقط. حالا من با بیست سال کار تجربه باید چکار کنم چیزهای بلد هستم که خودت شما هم بلد نیستی مثل روکش دندان طلا مثلان انواع روش دندانپزشکی که خود دکتر ها بلد نیستن الان خودم میخوام برای خودم کار کنم نه اینکه واسه کسی که تجربه ندارم فقط مدرک داره من باید چکار کنم حالا که بجز این شغل چیزی دیگه بلد نیستم ممنون میشم راهنمایی کنی راه درست انتخاب کنم

  • سلام و احترام
   دوست همه فن حریف ابتدا بهتره بگم شما باید ادبیات صحبت کردن بهتری پیش بگیرید.
   به این شکل هیچ گاه نه ارتباطی شکل میگیره و نه راهنمایی!
   شما کارهای دندانپزشکی انجام می دهید و این موضوع یعنی دخالت در موضوع درمان.
   نه مدرک می توانید داشته باشید نه مجوز.
   موفق باشید

 6. سلام کار افراد فاقد مدرک آکادمیک تحویل گرفته میشود؟
  اگر بله هزینه ساخت یک پروتز کامل دندان چقدر است ؟

  • سلام و احترام
   آقای انصاری مهم برای دندانپزشک توانایی علمی و عملی است.
   دوره هایی که خدمت دوستان هستم و در حال برگزاری است علمی و عملی آموزش می بینند.
   البته افرادی اگر از صفر باشند و بخواهند آموزش ببینند این اشخاص را گزینش می کنیم و حتما می بایست یکسری شرایط داشته باشند، در غیر اینصورت پدیرش نمی کنیم.
   پروتز کامل همه جور مبلغی هست. از یکی دو میلیون هست دیگه به بالا …
   20 ، 40 میلیون مبالغی است که خود مجموعه های دنت کار می کند.

   موفق باشید

 7. سلام برای شرکت در دوره و اعطای گواهینامه ی پایان دوره
  باید حتما پایان خدمت داشته باشیم؟

 8. سلام
  لطفا بفرمایید هزینه شرکت در دوره های آموزشی پروتز ثابت چقدر است؟ و اینکه چجوری میتونیم تو این دوره ها شرکت کنیم؟

  • درود بر شما
   طبق قوانین سایت و مواردی دیگر امکان اعلام هزینۀ دوره ها در سایت به‌صورت عمومی وجود ندارد. چنانچه تمایل به شرکت در این دوره‌ها را دارید، ضمن اینکه باید از شرایط خاصی برخوردار باشید، جهت کسب اطلاعات کامل می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی تخصصی لابراتوار تماس حاصل فرمایید، کارشناسان مجموعه شما را راهنمایی خواهند کرد؛ که آیا این دوره‌ها اصلاً مناسب شما هستند یا خیر.
   سپاس

 9. سلام خواستم بپرسم برای یاد گیری سن هم حساب هست و میشه بعد از دریافت مدرک لابراتوار زد.

  • سلام، وقت بخیر
   سوال اول: خیر محدودیت سنی وجود ندارد.
   سوال دوم: چیزی بعنوان مدرک دندانسازی برای راه‌اندازی لابراتوار دندانسازی وجود ندارد و هنرجو بعد از پایان دورۀ آموزشی گواهی‌نامه پایان دوره دریافت می‌کند.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر حتما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم دانلود اپلیکیشن | های دنت