دوره دندانسازی جهاد دانشگاهی

در این مطلب قصد داریم توضیحات جامعی را در رابطه با موضوعات در دوره دندانسازی جهاد دانشگاهی تا چه اندازه تخصص پیدا می کنیم؟ فرصت های شغلی به دست آمده پس از گذراندن این دوره چه هستند؟ بیان کنیم تا اگر قصد دارید این دوره را بگذرانید، از همه جنبه های آن مطلع شوید. برای آگاهی بیشتر درباره این دوره، در ادامه با ما همراه باشید.

هوم بلیچینگ چیست و چه کاربردی دارد (+ویدیو و عکس)

افرادی هستند که به دلایل مختلف از سفیدی مینای دندان خود راضی نیستند. اگرچه زیبایی شناسی دهان همیشه کاملاً قانع کننده نیست، اما کسانی هستند که زمان کافی برای مراجعه منظم به پزشک متخصص را ندارند. به همین دلیل هر از چند گاهی به دندانپزشک مراجعه می کنند، با این هدف که، لبخندی را که همیشه می خواستند را داشته باشند.

روکش دندان طلا+قیمت روکش طلا دندان ۱۴۰3 (فیلم+عکس این روکش‌ها)

در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با روکش دندان طلا و قیمت آن اطلاعات بسیار مفیدی در اختیار شما قرار دهیم. روکش دندان طلا یکی از روش‌های نوین برای زیباسازی دندان به حساب می‌آید. این روکش کاربرد‌های دیگری غیر از زیبا سازی دندان‌‌ها نیز دارد که در این مقاله به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

دندانساز کیست

نام دندانپزشک و دندانساز بارها و بارها به گوش هر یک از ما خورده است. اما آیا این دو با یکدیگر تفاوت دارند یا اینکه هر دو یک فعالیت واحد را انجام می‌دهند؟ امروزه برخلاف گذشته، سلامت دهان و دندان‌ها با توجه ویژه‌ای از سوی عموم افراد جامعه مواجه شده است. به همین دلیل روزبه‌روز شاهد پیشرفت‌های چشمگیری در زمینه دندانپزشکی هستیم. از جمله این پیشرفت‌ها می‌توان به استفاده از انواع روکش‌ها برای زیباسازی و ترمیم آسیب‌های دندانی اشاره کرد.

لابراتوار دندانسازی چیست

لابراتوار دندانسازی یا لابراتوار ساخت پروتزهای دندانی، جایی است که انواع پروتزهای دندانی ویژهٔ هر بیمار به سفارش و توصیه دندان‌پزشکان ساخته می‌شود. تکنیسین‌های دندانسازی، با توجه به نسخه دندانپزشک، اقدام به ساخت انواع پروتزها می‌کنند. در واقع، دندانسازها که در لابراتوارهای دندانسازی فعالیت دارند، یک عضو از تیم دندان‌پزشکی محسوب می‌شوند که با همکاری یکدیگر به بازسازی دندان‌های ازدست‌رفته یا اصلاح دندان‌های آسیب‌دیده می‌پردازند.

انواع دندان مصنوعی و قیمت آن

دلایل زیادی می‌تواند وجود داشته باشد که باعث شوند تا افراد به سراغ انواع دندان مصنوعی بروند. فاکتور‌هایی مانند بالا رفتن سن، عدم مراقبت از دندان‌‌ها، دچار شدن به بیماری‌های گوناگون و… ممکن است باعث از دست رفتن دندان‌‌ها شوند. در این شرایط، استفاده از دندان مصنوعی یکی از طرح درمان‌هایی است که از دیرباز برای بی‌دندانی وجود داشته است.

فرم دانلود اپلیکیشن | های دنت