دو روش قالبگیری ایمپلنت

قالبگیری ایمپلنت دندان به روش‌های مختلفی انجام می‌گیرد. هر کدام از این روش‌ها در شرایط مخصوص خود و با تشخیص دندانپزشک استفاده می‌شود که در این مقاله به آن‌ها پرداخته‌ایم.

تراش روکش دندان پایه

اگر تراش روکش دندان مشکل و نقص داشته باشد، لابراتوار در ساخت آن روکش از لحاظ فینیشینگ لاین، آندرکات‌ها و مسیر نشست و… به چالش بر می‌خورد. در این مقاله اصول پایه تراش روکش دندان که باید در تمام روکش‌های دندانی لحاظ شود را ذکر کرده‌ایم. هرچند که این خصوصیات در روکش‌های مختلف می‌توانند تفاوت‌های جزئی داشته باشند، اما در اصول اولیه با یکدیگر مشترک هستند. 

هوم بلیچینگ چیست و چه کاربردی دارد (+ویدیو و عکس)

افرادی هستند که به دلایل مختلف از سفیدی مینای دندان خود راضی نیستند. اگرچه زیبایی شناسی دهان همیشه کاملاً قانع کننده نیست، اما کسانی هستند که زمان کافی برای مراجعه منظم به پزشک متخصص را ندارند. به همین دلیل هر از چند گاهی به دندانپزشک مراجعه می کنند، با این هدف که، لبخندی را که همیشه می خواستند را داشته باشند. به همین دلیل، با این مقاله می‌خواهیم ویژگی‌های موثرترین روش بلیچینگ در خانه را به شما بگوییم

روکش دندان طلا + قیمت روکش طلا دندان ۱۴۰۲ (فیلم + عکس این روکش ها)

در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با روکش دندان طلا و قیمت آن اطلاعات بسیار مفیدی در اختیار شما قرار دهیم. روکش دندان طلا یکی از روش های نوین برای زیباسازی دندان به حساب می آید. این روکش کاربرد های دیگری غیر از زیبا سازی دندان‌ ها نیز دارد که در این مقاله به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

دندانساز کیست

نام دندانپزشک و دندانساز بارها و بارها به گوش هر یک از ما خورده است. اما آیا این دو با یکدیگر تفاوت دارند یا اینکه هر دو یک فعالیت واحد را انجام می‌دهند؟ امروزه برخلاف گذشته، سلامت دهان و دندان‌ها با توجه ویژه‌ای از سوی عموم افراد جامعه مواجه شده است. به همین دلیل روزبه‌روز شاهد پیشرفت‌های چشمگیری در زمینه دندانپزشکی هستیم. از جمله این پیشرفت‌ها می‌توان به استفاده از انواع روکش‌ها برای زیباسازی و ترمیم آسیب‌های دندانی اشاره کرد. همچنین انواع پروتزهای دندانی و ایمپلنت‌ها نیز برای بازگرداندن سلامتی و زیبایی به دندان‌های بیماران مورد استفاده قرار می‌گیرند. دندانسازان در واقع سازنده این محصولات هستند.

فرم دانلود اپلیکیشن | های دنت