دوره آموزش دندانسازی

دوره آموزش دندانسازی

دوره آموزش دندانسازی

هرآنچه که لازم داری در مورد دوره آموزش دندانسازی و آموزش دندانسازی بدانی

دوره آموزش دندانسازی
دوره آموزش دندانسازی

این برگه را با آرامش 💓 مطالعه کن

یک گام تا متخصص شدن در دندانسازی

اگر در حال تحقیق برای دوره آموزش دندانسازی به‌صورت حرفه‌ای و عملی هستید باید بگوییم اینجا دقیقاً متعلق به شما است.

دوره آموزش دندانسازی
دوره آموزش دندانسازی

حتما مقالات مرتبط را مطالعه کنید

دوره های آموزشی دندانسازی جامع، عَملی و تخصصی

دوره پروتز ثابت
​​​​​​​Fixed total course

دوره پروتز ثابت

دوره پروتز ایمپلنت
​​​​​​​Implant total course

دوره پروتز ایمپلنت

دوره پرسلن گذاری
porcelain course

دوره پرسلن گذاری

دوره لمنیت
​​​​​​​laminate total course

دوره لمنیت

دوره دیجیتال
digital total course

دوره دیجیتال

برای اطلاع از چگونگی دوره‌ های آموزش دندانسازی، مدت زمان دوره انتخابی، پشتیبانی و راهنمایی بعد از آموزش و همچنین هزینه دوره‌ها می‌توانید از طریق شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

مشاوره و اطلاعاتی دریافت می‌کنید که دقیقاً قبل از ثبت‌نام در هر دوره‌ای لازم است بدانید تا اینکه بهترین تصمیم را داشته باشید.

صفر تا صد آموزش دندانسازی

مهارت دندانسازی در دنیای امروز به یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها تبدیل شده است. به علت درآمد بالای این رشته، بازار رو به رشد این رشته، جایگاه اجتماعی خوب آن و تنوع بالای ارائه خدمات افراد زیادی علاقمند شده‌اند تا از این خدمات بهره ببرند و با شرکت در دوره آموزش دندانسازی وارد این حوزه شوند.

رشته دندانسازی با عنوان مهارت ساخت پروتزهای دندانی شناخته می‌شود. فردی که به ارائه خدمات دندانسازی می‌پردازد، می‌تواند در زمینه ترمیم انواع پروتزها، ایمپلنت، اجزای کاشتنی، پروتزهای فک و صورت، تولید پلاک‌های مرتبط با ارتودنسی و… خدمات رسانی کند.

شما به دو روش می‌توانید از خدمات آموزش دندانسازی بهره‌مند شوید:

  • تحصیل آکادمیک (تحصیل در دانشگاه)
  • تحصیل در آموزشگاه ‌های گوناگون و گذراندن دوره آموزش دندانسازی

بسیاری از آموزشگاه‌ها ادعا می‌کنند که مدارک معتبری را در انتهای دوره به شما ارائه خواهند داد. اما این مدارک هیچ گونه اعتباری ندارند و نمی‌توانند تخصص شما را به لابراتوارهای متفاوت ثابت کنند. پس اگر می‌خواهید در یک لابراتوار حرفه‌ای مشغول به کار شوید، بهتر است به دنبال دوره آموزش دندانسازی حرفه‌ای و کاربردی باشید.

از لحاظ قانونی مجوز تاسیس لابراتوار دندانسازی فقط به دارندگان مدرک دانشگاهی پروتزهای دندانی اعطا می گردد.

اما بعلت اینکه این گروه شغلی در هیچ حالتی اجازه کار بر روی بیمار را ندارند و صرفا روی قالب‌هایی که دندانپزشک از بیمار تهیه می‌کند کار کرده‌اند و همچنین وظیفه ارتباط با بیمار و تمام مسئولیت درمان برعهده خود دندانپزشک خواهد بود، افراد بسیاری در این زمینه با شرکت در دوره آموزش دندانسازی و بصورت دندانساز تجربی فعالیت می کنند و دولت در موضوع لابراتوارهای بدون مجوز ورود نکرده و تا شاکی خصوصی وجود نداشته باشد، اقدامی نمی‌کند.

همچنین این سال‌ها جامعه دندانسازان ایران در صدد ساماندهی دندانسازان تجربی می‌باشد.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که آموزش دندانسازی زمانی می‌تواند شما را به یک متخصص تبدیل کند که آموزش کامل و جامع باشد و علاوه بر آن زیر نظر یک استاد خبره و حرفه ای باشد.

مرکز خدماتی و آموزشی‌ لابراتوار دندانسازی های دنت یکی از لابراتوارهایی است که علاوه بر ارائه خدمات دندانسازی، می‌تواند به آموزش دندانسازی نیز بپردازد و با برگزاری دوره آموزش دندانسازی به افراد علاقمند خدمت‌رسانی کند. شما در این لابراتوار می‌توانید به صورت تئوری و همچنین عملی، مهارت‌های متفاوتی دندانسازی را یاد بگیرید و در یک لابراتوار تخصصی مشغول به کار شوید.

شما با شرکت در دوره آموزش دندانسازی های دنت، علاوه بر آموزش دیدن زیر نظر اساتید خبره و یادگیری مطالب به صورت عملی و جامع، از پشتیبانی نامحدود نیز برخوردار خواهید بود.

مقالات مرتبط

دوره دندانسازی جهاد دانشگاهی
دوره دندانسازی جهاد دانشگاهی

آشنایی با دوره دندانسازی جهاد دانشگاهی

امروزه به دلیل کم بودن ظرفیت‌های دانشگاهی رشته دندانسازی و همچنین سختی قبولی در این رشته از طریق کنکور سراسری، برخی آموزشگاه‌ها نسبت به برگزاری دوره آموزش دندانسازی و اعطای مدرک در این زمینه اقدام نموده‌اند. یکی از برگزار کنندگان این دوره‌ها، جهاد دانشگاهی است که گواهی پایان دوره را نیز به شرکت کنندگان اعطا می‌نماید.

همانطور که از نام دوره دندانسازی جهاد دانشگاهی پیداست، شرکت کنندگان در طی این دوره صرفا کلیاتی از دندانسازی را متوجه می‌شوند و عملا انتقال اطلاعات به صورت کلی است و هیچگونه انتقال تخصص به مفهوم توانمند شدن هنرجو وجود ندارد.

البته نباید هم انتظار داشت که از یک کلاس ده یا بیست نفره به همان تعداد دندانساز توانمند خروجی داشته باشد. خروجی دوره دندانسازی جهاد دانشگاهی فردی است که کمی اطلاعات در مورد پروتز ثابت، پروتزهای متحرک، ارتودنسی و دستگاه‌های مختلف در این رابطه کسب کرده است. این برای افراد عموم است که تا به حال در این زمینه کار نکردند اما بعضی از شرکت کنندگان دندانسازان تجربی هستند که جویای مدرک هستند و نکته ای که وجود دارد این است که مدرک دندانسازی جهاد دانشگاهی هم برای این همکاران اعتباری جهت دریافت مدرک نخواهد داشت.

آموزش دندانسازی زینب رحیم زاده
آموزش دندانسازی زینب رحیم زاده

آموزش دندانسازی زینب رحیم زاده

7 سوال متداول علاقه مندان به آموزش دندانسازی

سلام دوست خوبم، من زینب رحیم زاده هستم، مدیر فنی لابراتوار دندانسازی های دنت

حدود ۱۵ سال است که در حوزه پروتزهای دندانی به‌ویژه در ایمپلنت فعالیت می‌کنم. چند سال قبل مقاله‌ای نوشتم که در آن ۷ سؤال متداول علاقه‌مندان به آموزش دندانسازی که بسیار زیاد پرسیده می‌شد را پاسخ دادم. فکر می‌کنم برای شما هم مفید باشد همچنین نظراتی که در زیر مقاله قید شده به شما کمک می‌کند. پس شروع کنید به خواندن و اگر سوالی بود و نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید با شماره‌های لابراتوار های دنت تماس بگیرید.

برای مشاوره و اطلاع از دوره‌های تخصصی می‌توانید با همکاران ما در بخش آموزش ارتباط حاصل فرمایید.

آموزش دندانسازی و نکاتی که باید بدانید
زینب رحیم زاده

آموزش دندانسازی و نکاتی که باید بدانید

مهارت دندانسازی در دنیای امروز به یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها تبدیل شده است. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد علاقه‌مند شوند تا از خدمات آموزش دندانسازی بهره ببرند.

اگر بخواهیم به صورت دقیق‌تر برای شما بگوییم، رشته دندانسازی با عنوان مهارت ساخت پروتزهای دندانی شناخته می‌شود.

این رشته به عنوان یکی از زیرشاخه‌های رشته تجربی و علوم پزشکی دسته بندی می‌شود. فردی که به ارائه خدمات دندانسازی می‌پردازد، می‌تواند در زمینه ترمیم انواع پروتزها، ایمپلنت، اجزای کاشتنی، پروتزهای فک و صورت، تولید پلاک‌های مرتبط با ارتودنسی و… خدمات رسانی کند.

شغل و درآمد دندانسازی چیست
شغل و درآمد دندانسازی چگونه است

شغل و درآمد دندانسازی چگونه است

بعد از صحبت‌ در رابطه با وظیفه تکنسین دندانساز و همچنین هزینه آموزش دندانسازی، حال بیایید با یکدیگر بررسی کنیم که درآمد دندانسازی به چه فاکتور هایی بستگی دارد.

هیچ گاه نمی‌توان یک مبلغ مشخص را به عنوان درآمد یک دندانساز  تعیین کرد. هر دندانساز بر اساس نحوه کار، نحوه بازاریابی و همچنین میزان تخصص، ممکن است که درآمد های متنوع از شغل دندانسازی داشته باشد.

اما با توجه به این‌ که در دنیای امروز تعداد بیماران متقاضی پروتز های دندانی در حال افزایش می‌باشد، قاعدتاً روز به‌ روز درآمد دندانسازی نیز بیشتر می‌شود.

استفاده از بهترین خدمات آموزش دندانسازی تجربی
آموزش دندانسازی تجربی

آموزش دندانسازی تجربی

قاعدتاً تحصیل هر رشته‌ای به‌ صورت آکادمیک، مزایای منحصر به فرد خودش را دارد. از جمله اینکه فارغ التحصیلان رشته پروتز دندان می توانند با ارائه مدرک خود و انجام یک پروسه مجوز تاسیس لابراتوار پروتز دندان را دریافت کنند. شما می‌توانید با تحصیل آکادمیک بدون نیاز به هزینه نسبتاً بالا و به‌ صورت تخصصی، مهارت مورد نظر خودتان را یاد بگیرید. اما این موضوع صد درصد نیست چون اهداف دانشگاه اصلا انتقال تخصص اجرایی نیست.

پس شما بعد از تحصیل آکادمیک نیز، نیاز دارید تا به ‌صورت تجربی آموزش ‌هایی را پشت سر بگذارید تا بتوانید از تخصص‌ های آکادمیک خود بهره ببرید. پس اگر نتوانستید با تحصیل آکادمیک به هدف خودتان دست پیدا کنید، نگران نباشید.

مدرک دندانسازی تجربی را چطور می توان تهیه کرد
مدرک دندانسازی تجربی را چطور می توان تهیه کرد

مدرک دندانسازی تجربی را چطور می توان تهیه کرد

دندانسازی، یکی از لوکس‌ترین شغل ‌هایی می‌باشد که در آن به ساخت انواع متفاوت پروتز های دندانی پرداخته می‌شود. شاید با یک سرچ در گوگل متوجه شوید که بعضی وب سایت ها عنوان می کنند که هر کدام از شما اگر به این شغل و تخصص علاقه‌مند هستید، می‌توانید با اخذ مدرک دندانسازی تجربی، به ‌راحتی در این زمینه مشغول به کار شوید که توضیحات و نکات ویژه ای دارد که در ادامه می گویم.

به ‌طور کلی می‌توان به دو روش در زمینه دندانسازی تجربه و تخصص کسب کرد. ما در ادامه، به ‌طور کامل برای شما خواهیم گفت که اخذ مدرک دندانسازی تجربی به چه صورت است و یا چطور می توانید مشغول به کار شوید. اگر کنجکاو هستید تا بیشتر در این ‌رابطه اطلاعات کسب کنید، با ما همراه بمانید.

بهترین لابراتوار دندانسازی چه ویژگی هایی دارد
بهترین لابراتوار دندانسازی چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین لابراتوار دندانسازی چه ویژگی هایی دارد؟

همه چیز دربارۀ لابراتوار دندانسازی

شغل دندانسازی شغلی بسیار مهم و تاثیرگذار در جامعه امروز می‌باشد.

بهترین دندانساز فردی است که بتواند به ‌خوبی به ساخت انواع متفاوت پروتزهای دندانی بپردازد و نیاز بیماران را به ‌طور کامل برطرف سازد.

معمولاً ممکن است که چندین دندانساز در یک لابراتوار دندانسازی مشغول به کار شوند و در این زمینه به خدمات‌ رسانی بپردازند.

به این ‌موضوع توجه داشته باشید که بهترین لابراتوار دندانسازی لابراتواری است که با پزشکان ماهری در ارتباط باشد و با پشتیبانی و تخصص پزشکان پروتزهای مناسب را برای بیماران تهیه کند.

ما در این محتوا قصد داریم به ‌طور کامل در رابطه با ویژگی‌های بهترین لابراتوار دندانسازی صحبت کنیم و بگوییم که بهترین دندانساز تهران کیست و شما چگونه می‌توانید از خدمات دندانسازی با کیفیت بهره ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر، به شما پیشنهاد می‌کنیم با ما همراه بمانید.

مقالات

فروشگاه

محصولات تخصصی حوزۀ دندانسازی

های دنت مدیا

ویدیو و عکس‌های تخصصی حوزۀ دندانسازی

ایبوک های رایگان

ایبوک‌های تالیفی های دنت و PDF کتب مرجع دندانپزشکی

سوالات متداول

چرا باید از خدمات دندانسازی های دنت استفاده کنم؟

یکی از تصمیمات مهم برای یک دندان‌پزشک که بتواند به نتایج دراز مدت عالی برسد انتخاب لابراتوار دندانسازی متخصص است. ما بیش از یک دهه است که در حال همکاری با دندان‌پزشکان هستیم و به طور مداوم در تلاش برای بهتر شدن می‌باشیم و در این سال‌ها به درک دقیقی از نیازهای این حوزه از قبیل ارائه قابل اعتماد، کاهش فشار و تنش کاری موجود بین بیمار و پزشک، محصولات با کیفیت بالا و خدمات رسیده‌ایم که در نهایت به رضایت بیمار منتهی می‌گردد. از دیگر مزایای های دنت می‌توان ثبت کار به صورت آنلاین، تحویل در سراسر کشور، پشتیبانی و تضمین نام برد.

زمان انجام کارها به چه صورت است؟

مدت زمان انجام کارها مطابق با زمان بندی ارائه شده می‌باشد و باید خدمت شما دندان‌پزشک محترم برسانیم که این زمان بندی، حداکثر مدت زمان کاری است که لابراتوارهای دنت به آن متعهد است و ما سعی داریم طی مدت زمان کوتاه‌تری کارها را تحویل دهیم. لازم به ذکر است که زمان بندی ارائه شده شامل مدت زمان ارسال نمی‌شود.

چگونه اولین کار را ارسال کنم؟

مراحل ارسال کار در صفحه مربوطه توضیح داده شده است. گفتنی است که مراحل گفته شده برای ارسال اولین کار می‌باشد و در صورت ادامه همکاری هر پزشک و یا کلینیک دارای کد مخصوص به خود خواهد شد و داخل پروفایل خود می‌تواند ثبت کار انجام داده و از امکانات دیگر همچون مشاهده برگ خرید خود و یا دیدن از آرشیو کارهای به اتمام رسیده و دیگر امکانات برخوردار گردد.

چگونه می توان کار را دریافت کرد؟

ارسال از طریق پست سفارشی و یا باربری انجام می شود و مدت زمان ارسال بسته به موقعیت جغرافیایی می تواند بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت متغییر باشد.زینه ارسال کار به لابراتوار به عهده پزشک و یا کلینیک،هزینه ارسال کار از لابراتوار به پزشک به عهده لابراتوار می باشد که برای شروع همکاری و ارسال اولین کار تمامی هزینه پست و ارسال به عهده لابراتوار های دنت می باشد.

چگونه فاکتور کارها را پرداخت کنم؟

بعد از اتمام انجام کار با شما تماس گرفته می‌شود و با دادن کد پیگیری واریز وجه به حساب اعلام شده کار برای شما ارسال می‌گردد. و در صورت ادامه همکاری واریز وجه به صورت آنلاین از طریق پروفایل پزشک در سایت امکان پذیر خواهد بود.

آیا می توان تیم لابراتوار های دنت را ملاقات کرد؟

بله، به سادگی با ما تماس بگیرید برای هماهنگی یک قرار ملاقات.

آیا خدمات دندانسازی های دنت گارانتی دارد؟

تمام روکش‌ها و بریج ها دارای گارانتی مادام‌العمر می‌باشد بنابراین شما می‌توانید با اعتمادبه‌نفس با ما همکاری را آغاز کنید.

زینب رحیم زاده

زینب رحیم زاده

تکنسین پروتزهای دندانی

عاشق آلبالو یخ زده با نمک، کار و خانواده: بیش از ۱۵ ساله در زمینه ساخت پروتزهای دندانی به‌ویژه ایمپلنت و زیبایی فعالیت می‌کنم. تلاش می‌کنیم تا وب‌سایت های دنت محیط مفید و اثربخشی برای دندان‌پزشکان و دندان‌سازان کشورم باشد.

  • اگر به‌دنبال همکاری با لابراتوار حرفه‌ای هستید، همین الان تماس بگیرید

چقدر این مطلب مفید بود؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز شما مشخص شود!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 9

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهید

متاسفیم که این مطلب برای شما مفید نبود!

اجازه دهید این مطلب را بهتر کنیم!

به من بگویید چگونه می‌توانم این مطلب را بهبود بخشم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.