کتب رایگان دندانسازی

دستیار دندانساز

کتاب دستیار دندانساز

کتاب دستیار دندانساز
دمای پخت پرسلن‌ها را یکجا داشته باشید

دانلود رایگان کتاب دستیار دندانساز (PDF)

دمای پخت پرسلن‌ها را یکجا داشته باشید

فرم دانلود

اگر همکار و در حال مطالعۀ این برگه هستید پیشنهاد می‌کنیم با شرکت در دوره آموزش دندانسازی اطلاعات جامع، تخصصی و مفیدتری در این زمینه به دست بیاورید.‌ همچنین با اصطلاحات دندانسازی و کتاب اطلس لغات و اصطلاحات دندانسازی آشنا شده و با استفاده از فیلم آموزش دندانسازی با نحوۀ کار این مجموعه بیشتر آشنا شوید.

برگۀ دانلود رایگان کتاب آموزش دندانسازی نیز یک مکان عالی در اختیار علاقه‌مندان است تا بتوانند با دانلود و مطالعه این کتب به معلومات خود بیافزایند. فراموش نکنید که آموزش دندانسازی زینب رحیم زاده مسیری فوق‌العاده برای مسلط شدن بر تمام نکات دندانسازی است. خاطر نشان می‌کنیم اشخاصی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند می‌توانند با امکاناتی که در مجموعه آموزشی لابراتوار های دنت برای آنها در نظر گرفته شده به بهترین شکل ممکن مراحل تبدیل به یک متخصص تراز اول رشتۀ دندانسازی را سپری کنند و به مقصودشان برسند.

مدیر فنی لابراتوار
زینب رحیم زاده

زینب رحیم زاده

تکنسین پروتزهای دندانی

عاشق آلبالو یخ زده با نمک، کار و خانواده

بیش از 17 ساله در زمینه ساخت پروتزهای دندانی به‌ویژه ایمپلنت و زیبایی فعالیت می‌کنم. تلاش می‌کنیم تا وب‌سایت های دنت محیط مفید و اثربخشی برای دندان‌پزشکان و دندان‌سازان کشورم باشد.

  • اگر به‌دنبال همکاری با لابراتوار حرفه‌ای هستید، همین الان تماس بگیرید

6 دیدگاه برای “دستیار دندانساز”

    • درود بر شما
      دانلود فایل بررسی شد و مشکلی نداشت. لطفا بعد از پر کردن فرم و زدن دکمه ارسال، بر روی دکمه دانلود کلیک کنید، سپس به پوشه Download مرورگر خود مراجعه نمایید.

  1. کتاب دستیار دندانساز رو گذاشتین دانلود وقتی دانلود میشه چیز دیگه ای نمایش میده. بهتر نیست واسه یه دانلود کتاب یکم صادق باشیم تا بتونیم بهتون اعتماد کنیم؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم دانلود اپلیکیشن | های دنت