معرفی کوتاه

آموزش اگزوکد

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور دستگاه‌های دیجیتال به گستره دندانسازی روند تهیه پروتزهای دندانی دستخوش تغییرات شد در حالیکه مخصوصاً در این سالهای اخیر حجم ساخت روکش و بریج‌های دندانی P.F.M به مرور کمتر و ساخت روکش و بریج‌های دندانی تمام سرامیک مانند زیرکونیا و انواع آن بیشتر و بیشتر شده است. این تجربه‌ای است که از قسمت لابراتواری مجموعه (های دنت) به دست آمده و در این سال‌ها لابراتوارهای بسیاری تجهیزات دندانسازی دیجیتال را تهیه کردند چون موضوع مهمی که باعث طراحی دوره جامع آموزش نرم افزار اگزوکد شد، نیاز دندانپزشکان و لابراتوارها در خصوص طراحی روکش و بریج‌های دندانی بود.

توضیحات

آموزش اگزوکد (نرم افزار EXOCAD)

لابراتوار (های دنت) در این سال‌ها با دندانپزشکانی شروع همکاری داشت که در پاسخ به سوال اینکه دلیل تغییر دادن لابراتوارتان چه بوده است؟ عنوان می‌کردند لابراتواری که همکاری داشتم با وجود داشتن تجهیزات دیجیتال متاسفانه بسیاری از طرح‌هایی که مد نظرم بود را نمی‌توانست اجرا کند، البته که مشکلات فنی و تخصصی همچنین زیبایی نیز داشتند. می‌توان بیان کرد که دلیل آن واضح بود؛ سرعت فروش و مجهز شدن لابراتوارها با دستگاه‌های دیجیتال خیلی سریع اتفاق افتاد و در این خصوص آموزش حرفه‌ای عقب مانده است. آموزش جامعی که دید لابراتواری را در نرم‌افزار بتواند پیاده‌سازی کند و از تمام تکنیک‌ها و میانبرها و امکانات نرم‌افزارهای طراحی استفاده کند، جایگاه‌اش خالی است.

در دوره آموزش اگزوکد (فول ماژول) به‌صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای و با دید لابراتواری این مهارت به هنرجو منتقل می‌گردد. بسیاری از همکاران لابراتواریست دندانپزشکان که به صورت Chair Side تجهیزات دیجیتال تهیه کردند و علاقه‌مندان آموزش دیجیتال جهت جایگاه شغلی طراح اگزوکد از هنرجویان این دوره هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان حتما با ما در ارتباط باشید.

سرمایه‌گذاری در بخش دیجیتال دندانسازی | کدکم

اگر در خصوص سرمایه‌گذاری بخش دیجیتال اقداماتی انجام ندادید و می‌خواهید تصمیمی صحیح در این زمینه بگیرید، حتما از مشاوره‌های تخصصی و حضوری مجموعۀ (های دنت) استفاده کنید، چون تمام موارد و جوانب کار در نظر گرفته می‌شود، منجمله سرمایه‌گذاری اصولی، بازگشت وجه، استراتژی رشد، تهیه تجهیزات مطمئن و آموزش کادر منابع انسانی.

با خیال راحت و مطمئن می‌توانید صفر تا صد تهیه تجهیزات دیجیتال را با مجموعه لابراتوار دندانسازی (های دنت) اجرایی کنید این موارد از بخش بازرگانی مجموعه انجام می‌پذیرد.

طراح اگزوکد

بسیاری از لابراتوارها به دنبال استخدام اشخاصی هستند که در جایگاه شغلی طراح اگزوکد بتوانند به صورت حرفه‌ای کار کنند و این مورد دقیقاً در دوره جامع و فول ماژول آموزش نرم افزار اگزوکد (های دنت) وجود دارد. وقتی گفته می‌شود حرفه‌ای، یعنی آموزشی که قابل مقایسه با آموزش شرکتهای تجهیزاتی فروشنده خط دیجیتال نیست! چون فروشنده‌ها با فروش دستگاه کدکم آموزش استفاده و راه‌اندازی آن را برای لابراتوارها انجام می‌دهند و این آموزش در حالت کلی در سطح مقدماتی است و تنها برای انجام بعضی کارهای روتین شاید مناسب باشد.

اما آموزشی که در لابراتوار (های دنت) برگزار می‌گردد آموزش حرفه‌ای زیر نظر اساتید خبره است که شخص طراح از مرحله دانش عبور کرده و به یک بینش قدرتمند در جایگاه شغلی خود می‌رسد و از همه نظر توانمند در اجرای طرح درمان‌های مختلف پروتزها می‌شود.

نرم افزار اگزوکد

نرم‌افزار اگزوکد در ورژن‌های متفاوتی ارائه شده و تفاوت آنها در آپدیت شدن و افزودن قابلیت‌های بیشتر است که امکان نصب و آموزش این نرم افزار برای همکاران میسر است.

طراحی لمینت با اگزوکد | طراحی لبخند در اگزوکد

طراحی لمینت و طراحی لبخند با اگزوکد را از جنبه‌های مختلفی می‌توان در این نرم‌افزار مدل کرد در خصوص طراحی لبخند امکان سینک شدن با دیگر نرم افزار های DSD را میسر است.

آموزش دندانسازی دیجیتال

دوره جامع آموزش دندانسازی دیجیتال فراتر از یک دورۀ آموزشی است چون دقیقا متناسب با نیاز مارکت و حتی نیاز دندانپزشکان سطح بالا آموزش داده می‌شود و اینکه در قسمت دیجیتال (های دنت) در این سطح کارهای لابراتواری در حال انجام است.

به جرأت می‌توان گفت دوره آموزش دندانسازی دیجیتال فول ماژول اگزوکد تخصصی‌ترین و حرفه‌ای‌ترین دوره به زبان فارسی در ایران است که هنرجو بعد از پایان دوره هیچ نگرانی جهت انجام کارها نخواهد داشت.

پس اگر به دنبال آموزش دندانسازی دیجیتال، دوره طراحی لبخند دیجیتال، آموزش کدکم در دندانپزشکی و در کل دوره آموزش اگزوکد هستید این دوره دقیقاً برای شما طراحی شده است.

مقالات سایت

اگر همکار و در حال مطالعۀ این برگه هستید پیشنهاد می‌کنیم با شرکت در دوره آموزش دندانسازی اطلاعات جامع، تخصصی و مفیدتری در این زمینه به دست بیاورید.‌ همچنین با اصطلاحات دندانسازی و کتاب اطلس لغات و اصطلاحات دندانسازی آشنا شده و با استفاده از فیلم آموزش دندانسازی با نحوۀ کار این مجموعه بیشتر آشنا شوید.

برگۀ دانلود رایگان کتاب آموزش دندانسازی نیز یک مکان عالی در اختیار علاقه‌مندان است تا بتوانند با دانلود و مطالعه این کتب به معلومات خود بیافزایند. فراموش نکنید که آموزش دندانسازی زینب رحیم زاده مسیری فوق‌العاده برای مسلط شدن بر تمام نکات دندانسازی است. خاطر نشان می‌کنیم اشخاصی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند می‌توانند با امکاناتی که در مجموعه آموزشی لابراتوار های دنت برای آنها در نظر گرفته شده به بهترین شکل ممکن مراحل تبدیل به یک متخصص تراز اول رشتۀ دندانسازی را سپری کنند و به مقصودشان برسند.

مدیر فنی لابراتوار
زینب رحیم زاده

زینب رحیم زاده

تکنسین پروتزهای دندانی

عاشق آلبالو یخ زده با نمک، کار و خانواده

بیش از 17 ساله در زمینه ساخت پروتزهای دندانی به‌ویژه ایمپلنت و زیبایی فعالیت می‌کنم. تلاش می‌کنیم تا وب‌سایت های دنت محیط مفید و اثربخشی برای دندان‌پزشکان و دندان‌سازان کشورم باشد.

  • اگر به‌دنبال همکاری با لابراتوار حرفه‌ای هستید، همین الان تماس بگیرید

نقاط قوت

  • استاد این دوره‌ها سرکار خانم زینب رحیم زاده هستند، ایشان از اساتید بنام در حوزه پروتز دندان ایران هستند.
  • در این دوره هنرجو تمام مواردی که یک دندانساز در همکاری با دندانپزشکان نیاز دارد را آموزش می‌بیند.
کیفیت دوره عالی
مشخصات

مشخصات

خصوصی

تک نفره

طول دوره

10 جلسه (سه ساعته)

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

قیمت محصول:
تماس بگیرید