معرفی کوتاه

آموزش اوردنچر

با گسترده شدن ایمپلنت‌های دندانی طرح درمان‌های متحرک متکی بر ایمپلنت نیز روند صعودی داشته است. در حقیقت جهت ساخت باید معیارهای طراحی استراکچر از دید پروتز ثابت و طراحی و ساخت دنچر از دید پروتز متحرک مدنظر قرار گیرد. دوره آموزش ساخت اوردنچر تخصصی است که تکمیل کننده تخصص ایمپلنت و یا تخصص پروتز متحرک محسوب می‌شود.

توضیحات

آموزش ساخت اوردنچر

در دوره جامع و تخصصی آموزش ساخت اوردنچر از صفر تا صد طراحی و ساخت را فرا می‌گیرید به صورتی که در انتهای این دوره بتوانید در لابراتوار این پروتزها را بسازید. این دوره به دو صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می‌گردد. گروهی از بیماران به خصوص اگر سن بالایی نداشته باشند ترجیح می‌دهند از پروتزهای ثابت متکی بر ایمپلنت استفاده کنند؛ مثل کراون، بریج و هیبریدها، ولی در بسیاری از بیماران مسن یا مسن‌تر، زیبایی پروتز به دلیل داشتن فلنج آکرملی یا به قول بیماران لثه‌های زیبا و یا ساپورت بیشتر و بهتر لب‌ها و گونه‌ها و کاهش چین و چروک صورت، کاهش هزینه‌ها نسبت به پروتزهای ثابت متکی بر ایمپلنت، ضعف بدنی و بیماری، پیری، کاهش جلسات مراجعات بیمار به مطب، اوردنچر متکی بر ایمپلنت انتخاب خوب و مناسبی است.

بیشتر اوردنچرهای متکی بر ایمپلنت از نوع Ball و یا Bar اتچمنت هستند و متناسب با کیس باید مشخص کنیم از کدام نوع استفاده شود. البته به جز بار و بال 3 نوع یا سیستم دیگر هم به کار می‌روند که شامل موارد زیر است:

  1. اتچمنت یا سیستم لوکیتور Locator
  2. اوردنچرهای تلسکوپیک Telescopic
  3. اوردنچر یا اتچمنت‌های مغناطیسی Magnetic

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان حتما با ما در ارتباط باشید.

انواع اتچمنت دندانی

اتچمنت‌های لوکیتور شبیه اتچمنت‌های بال Ball هستند ولی سطح پهن‌تر و ارتفاع کوتاه‌تری دارند و در مواقعی که ارتفاع فضای بین فکی یعنی VD کوتاه است به کار می‌روند.

در دوره تخصصی آموزش اوردنچر از صفر تا صد مراحل و جزئیات آن به شما به صورت کاملاً منتقل می‌شود.

مقالات سایت

اگر همکار و در حال مطالعۀ این برگه هستید پیشنهاد می‌کنیم با شرکت در دوره آموزش دندانسازی اطلاعات جامع، تخصصی و مفیدتری در این زمینه به دست بیاورید.‌ همچنین با اصطلاحات دندانسازی و کتاب اطلس لغات و اصطلاحات دندانسازی آشنا شده و با استفاده از فیلم آموزش دندانسازی با نحوۀ کار این مجموعه بیشتر آشنا شوید.

برگۀ دانلود رایگان کتاب آموزش دندانسازی نیز یک مکان عالی در اختیار علاقه‌مندان است تا بتوانند با دانلود و مطالعه این کتب به معلومات خود بیافزایند. فراموش نکنید که آموزش دندانسازی زینب رحیم زاده مسیری فوق‌العاده برای مسلط شدن بر تمام نکات دندانسازی است. خاطر نشان می‌کنیم اشخاصی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند می‌توانند با امکاناتی که در مجموعه آموزشی لابراتوار های دنت برای آنها در نظر گرفته شده به بهترین شکل ممکن مراحل تبدیل به یک متخصص تراز اول رشتۀ دندانسازی را سپری کنند و به مقصودشان برسند.

مدیر فنی لابراتوار
زینب رحیم زاده

زینب رحیم زاده

تکنسین پروتزهای دندانی

عاشق آلبالو یخ زده با نمک، کار و خانواده

بیش از 17 ساله در زمینه ساخت پروتزهای دندانی به‌ویژه ایمپلنت و زیبایی فعالیت می‌کنم. تلاش می‌کنیم تا وب‌سایت های دنت محیط مفید و اثربخشی برای دندان‌پزشکان و دندان‌سازان کشورم باشد.

  • اگر به‌دنبال همکاری با لابراتوار حرفه‌ای هستید، همین الان تماس بگیرید

نقاط قوت

  • استاد این دوره‌ها سرکار خانم زینب رحیم زاده هستند، ایشان از اساتید بنام در حوزه پروتز دندان ایران هستند.
  • در این دوره هنرجو تمام مواردی که یک دندانساز در همکاری با دندانپزشکان نیاز دارد را آموزش می‌بیند.
کیفیت دوره عالی
مشخصات

مشخصات

خصوصی

تک نفره

طول دوره

10 جلسه (سه ساعته)

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

قیمت محصول:
تماس بگیرید