آموزش اوردنچر

دسته: ,
امتیازدهی 5 از 5 در 1 امتیازدهی مشتری
خرید محصول آموزش اوردنچر
شناسه محصول: Overdenture

قیمت: تماس بگیرید

معرفی کوتاه

آموزش اوردنچر

با گسترده شدن ایمپلنت‌های دندانی طرح درمان‌های متحرک متکی بر ایمپلنت نیز روند صعودی داشته است. در حقیقت جهت ساخت باید معیارهای طراحی استراکچر از دید پروتز ثابت و طراحی و ساخت دنچر از دید پروتز متحرک مدنظر قرار گیرد. دوره آموزش ساخت اوردنچر تخصصی است که تکمیل کننده تخصص ایمپلنت و یا تخصص پروتز متحرک محسوب می‌شود.

توضیحات

آموزش ساخت اوردنچر

در دوره جامع و تخصصی آموزش ساخت اوردنچر از صفر تا صد طراحی و ساخت را فرا می‌گیرید به صورتی که در انتهای این دوره بتوانید در لابراتوار این پروتزها را بسازید. این دوره به دو صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می‌گردد. گروهی از بیماران به خصوص اگر سن بالایی نداشته باشند ترجیح می‌دهند از پروتزهای ثابت متکی بر ایمپلنت استفاده کنند؛ مثل کراون، بریج و هیبریدها، ولی در بسیاری از بیماران مسن یا مسن‌تر، زیبایی پروتز به دلیل داشتن فلنج آکرملی یا به قول بیماران لثه‌های زیبا و یا ساپورت بیشتر و بهتر لب‌ها و گونه‌ها و کاهش چین و چروک صورت، کاهش هزینه‌ها نسبت به پروتزهای ثابت متکی بر ایمپلنت، ضعف بدنی و بیماری، پیری، کاهش جلسات مراجعات بیمار به مطب، اوردنچر متکی بر ایمپلنت انتخاب خوب و مناسبی است.

بیشتر اوردنچرهای متکی بر ایمپلنت از نوع Ball و یا Bar اتچمنت هستند و متناسب با کیس باید مشخص کنیم از کدام نوع استفاده شود. البته به جز بار و بال 3 نوع یا سیستم دیگر هم به کار می‌روند که شامل موارد زیر است:

  1. اتچمنت یا سیستم لوکیتور Locator
  2. اوردنچرهای تلسکوپیک Telescopic
  3. اوردنچر یا اتچمنت‌های مغناطیسی Manetic

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره‌های زیر در ارتباط باشید.

انواع اتچمنت دندانی

اتچمنت‌های لوکیتور شبیه اتچمنت‌های بال Ball هستند ولی سطح پهن‌تر و ارتفاع کوتاه‌تری دارند و در مواقعی که ارتفاع فضای بین فکی یعنی VD کوتاه است به کار می‌روند.

در دوره تخصصی آموزش اوردنچر از صفر تا صد مراحل و جزئیات آن به شما به صورت کاملاً منتقل می‌شود.

مقالات سایت

کیفیت دوره عالی
پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

قیمت محصول: