معرفی کوتاه

آموزش اسنپ ان اسمایل

در ایران همکاران بسیار کمی هستند که ساخت اسنپ اسمایل را انجام می‌دهند و بسته به تقاضایی که وجود دارد از فرصت درآمدی بسیار خوبی برخوردار است. در دوره جامع و تخصصی ساخت اسنپ ان اسمایل شما 0 تا 100 ساخت آن را آموزش می‌بینید و علاوه بر آن تکنیکی در این دوره آموزش داده می‌شود که علاوه بر داشتن یک اسنپ آن اسمایل اصولی، بتواند زیبایی آن را چند برابر کند.

توضیحات

آموزش ساخت اسنپ ان اسمایل

اسنپ اسمایل یا لمینت متحرک با نام‌هایی چون اسنپ آن اسمایل یا ترو اسمایل هم شناخته می‌شود؛ این محصول کاوری است برای پوشاندن یکسری نازیبایی‌ها روی دندان قرار می‌گیرد.

نزدیک به 2 سال است که یکی از لاین‌های لابراتوار مجموعه (های دنت) به صورت تخصصی ساخت اسنپ آن اسمایل را انجام می‌دهد.

در این مدت با موارد کار مرجوعی همکاران زیادی مواجه بودیم. منظور این‌که دندانپزشک بعد از قالب‌گیری، قالب را برای ساخت اسنپ اسمایل به لابراتوار خودشان ارسال کرده اما متأسفانه دندانساز با این‌که این خدمت را جزء موارد خود داشته اما در ساخت آن نتوانسته درست عمل کند. حال یا دندانپزشک با ما ارتباط می‌گرفت و یا دندانساز کار را برایمان ارسال می‌کرد تا مجموعه ما برایشان بسازد. واقعیت این است که ساخت اسنپ اسمایل نکات بسیار کلیدی و جزئی دارد که اگر بدرستی انجام نشود، ساخت آن با مشکل مواجه می‌شود و یا اسنپ اسمایل ساخته شده قابل استفاده نیست.

در عین سادگی کاملاً موضوع حساس و دارای نکات کلیدی است. در ایران همکاران بسیار کمی هستند که ساخت اسنپ اسمایل را انجام می‌دهند و بسته به تقاضایی که وجود دارد از فرصت درآمدی بسیار خوبی برخوردار است.

در دوره جامع و تخصصی آموزش ساخت اسنپ آن اسمایل شما 0 تا 100 ساخت آن را فرا می‌گیرید و علاوه بر آن تکنیکی در این دوره آموزش داده می‌شود که علاوه بر داشتن یک اسنپ آن اسمایل اصولی، بتواند زیبایی آن را چند برابر کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان حتما با ما در ارتباط باشید.

نمونه کارهای لابراتوار دندانسازی های دنت نمونه کارهای لابراتوار دندانسازی های دنت
نمونه کارهای لابراتوار دندانسازی های دنت نمونه کارهای لابراتوار دندانسازی های دنت
نمونه کارهای لابراتوار دندانسازی های دنت نمونه کارهای لابراتوار دندانسازی های دنت
نمونه کارهای لابراتوار دندانسازی های دنت نمونه کارهای لابراتوار دندانسازی های دنت
نمونه کارهای لابراتوار دندانسازی های دنت نمونه کارهای لابراتوار دندانسازی های دنت

توضیحات دوره آموزش اسنپ ان اسمایل

اگر قصد شرکت در دوره حضوری را دارید می‌توانید با قسمت آموزش مجموعه (های دنت) تماس برقرار کنید و اگر قصد آموزش اسنپ آن اسمایل به صورت غیرحضوری را دارید با ما تماس بگیرید. یکی از دغدغه‌های موجود در ساخت اسنپ آن اسمایل تهیه متریال مناسب و صحیح است که آموزش آن نیز به شما منتقل می‌گردد.

موضوعات ساده اما پرچالش بسیار دارد و تکنیک ساخت آن تزریق است و در این دوره خیلی ساده، کاربردی و مفید به شما آموزش داده می‌شود.

از طریق دکمه زیر درباره لمینت متحرک یا اسنپ اسمایل بیشتر بخوانید.

مقالات سایت

اگر همکار و در حال مطالعۀ این برگه هستید پیشنهاد می‌کنیم با شرکت در دوره آموزش دندانسازی اطلاعات جامع، تخصصی و مفیدتری در این زمینه به دست بیاورید.‌ همچنین با اصطلاحات دندانسازی و کتاب اطلس لغات و اصطلاحات دندانسازی آشنا شده و با استفاده از فیلم آموزش دندانسازی با نحوۀ کار این مجموعه بیشتر آشنا شوید.

برگۀ دانلود رایگان کتاب آموزش دندانسازی نیز یک مکان عالی در اختیار علاقه‌مندان است تا بتوانند با دانلود و مطالعه این کتب به معلومات خود بیافزایند. فراموش نکنید که آموزش دندانسازی زینب رحیم زاده مسیری فوق‌العاده برای مسلط شدن بر تمام نکات دندانسازی است. خاطر نشان می‌کنیم اشخاصی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند می‌توانند با امکاناتی که در مجموعه آموزشی لابراتوار های دنت برای آنها در نظر گرفته شده به بهترین شکل ممکن مراحل تبدیل به یک متخصص تراز اول رشتۀ دندانسازی را سپری کنند و به مقصودشان برسند.

مدیر فنی لابراتوار
زینب رحیم زاده

زینب رحیم زاده

تکنسین پروتزهای دندانی

عاشق آلبالو یخ زده با نمک، کار و خانواده

بیش از 17 ساله در زمینه ساخت پروتزهای دندانی به‌ویژه ایمپلنت و زیبایی فعالیت می‌کنم. تلاش می‌کنیم تا وب‌سایت های دنت محیط مفید و اثربخشی برای دندان‌پزشکان و دندان‌سازان کشورم باشد.

  • اگر به‌دنبال همکاری با لابراتوار حرفه‌ای هستید، همین الان تماس بگیرید

نقاط قوت

  • استاد این دوره‌ها سرکار خانم زینب رحیم زاده هستند، ایشان از اساتید بنام در حوزه پروتز دندان ایران هستند.
  • در این دوره هنرجو تمام مواردی که یک دندانساز در همکاری با دندانپزشکان نیاز دارد را آموزش می‌بیند.
کیفیت دوره عالی
مشخصات

مشخصات

خصوصی

تک نفره

طول دوره

10 جلسه (سه ساعته)

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

قیمت محصول:
تماس بگیرید